Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerülhet, hogy...

Mennyibe kerülhet, hogy valaki így átplasztikáztassa magát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 5. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem sok értelme van, és eléggé megkérdőjelezhető az esztétikuma, valamint a praktikussága egy ilyen kinézetnek.


Konkrét árakat nehéz kalkulálni, mert nagyon eltérőek a plasztikai sebészeti költségek orvosonként és országonként. Az alábbi kalkulációhoz a kiváló magyar plasztikai sebész, Dr. Csuha Lajos árait vettem alapul, amelyek egyébként igen mérsékeltek, ezért inkább a felső határral számoltam. (Egyébként Dr. Csuha Lajos ilyen túlzó, hatásvadász munkát szerintem nem adna ki a kezéből.)


Ami a minimálisan szükséges egy ilyen eredményhez, a kiindulási állapottól függően:


- egy óriási mellimplantátum - kb. 800e Ft

- egy radikális kisebbítő orrplasztika - kb. 600e Ft

- ajakfeltöltés - kb. 200e Ft


Azaz mindössze körülbelül másfél millió forintból lehet ilyen testet barkácsolni sebészileg, ehhez jön még a látványos vékonyság valami fogyókúrával, az eltorzított bordaív évekig tartó acélmerevítős fűző viselésével, valamint a hajszőkítés és a szemet optikailag nagyobbító speciális smink.


(Plusz az agyad nagy részének eltávolítása, hogy olyan ostoba legyél, mint ez a nőszerű lény.)

2014. szept. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jesszusom, de durva!!! Komolyan van,aki az ilyen műcsajokat szépnek találja?? Én menekülnék a közeléből, nagyon ijesztő, sztem egyik barátom se nyúlna egy ilyen próbababához.
2014. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép ez, de 50 éves korára megnyuvad majd.. ne akarj ilyen lenni. :)
2014. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!