Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az orr formáján plasztikai...

Az orr formáján plasztikai műtét nélkül is lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az orromat. Mindenki kigúnyol miatta és szeretnék vele csinálni valamit de a műtétet a szüleim biztos nem engednék meg. Van valami más mód arra hogy ne ilyen legyen az oroom? Segítsetek légyszi!!
2014. okt. 8. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió!


Sminkkel nagyon szépen meg lehet oldani. Kontúrozásnak hívják, keress rá a neten sminkes videókra. A lényeg, hogy egy sötétebb és egy világosabb korrektor(vagy alapozó,barnásabb cucc kell hozzá,amivel formát adsz az orrodnak...). Nagyon jó dolog,mert az arcformád,illetve konkrétan minden részét az arcodnak lehet így szabályozni. Kicsi tanulással megoldod.

2014. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni. De én olyan dologra gondoltam amitől nem csak úgy látszik mintha nem lenne csúnya hanem a amivel lehet változtatni a formáján.
2014. okt. 8. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. box? :)))
2014. okt. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!