Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt itt valaki aki Tb-vel...

Volt itt valaki aki Tb-vel csinaltatta a mellet? Mellnagyobbitast?

Figyelt kérdés
Hallotam olyanrol aki nincs megelegedve magaval es lelki problemat okoz a kis melle az lehetoseget kap arra hogy a Tb alja a mutetet, ki mit tud errol?

2014. okt. 16. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Hogyne..... Még szemüveget sem adnak ingyen, pedig az nem a lelki békéhez szükséges,hanem , hogy lásson valaki.
2014. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha neked a melled lelki problémát okoz akkor a gond a fejedben van, pszichológus kell. Mert rengeteg lapos nő van, akik boldogak, mert a mellméret pont annyit számít mint az hogy mekkora a lábad vagy a kezed... lényegtelen dolog.
2014. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:D nekem is lelki problémát okoz de ilyen miatt nem fizetik ki csak ha pl valaki mellrákos és leveszik az egyik mellét akkor adnak szilikont és akkor lehet választani h a másikba is és nagyobbat de neked csak úgy nem fogják állni a költségeket szóval jobb ha már ma elkezded gyűjteni a pénzed én is nagyon kivagyok már bármilyen munkát elvállalnék kb 60 ezret fogok félre tenni havonta
2014. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!