Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik mellplasztikai beavatko...

Melyik mellplasztikai beavatkozást válasszam?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, 170 cm magas, és a tavalyi év folyamán kb. 20 kilótól szabadultam meg (80-ról 60-ra fogytam) Arra számítottam, hogy kisebb lesz a mellem, de arra nem, hogy ennyire megereszkednek majd. Kicsik, és lógnak is, tehát nem túl esztétikus. A kérdésem az, hogy milyen típusú mellplasztikát válasszak? (felvarrás, nagyobbítás...) Szeretném olyan nők válaszát, akik jártak már hasonló cipőben!
2014. okt. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen problámám volt, de azért válaszolok, hátha segít. Nekem csak nagyobbítás kellett. De van olyan, amikor kombinálják a kettőt, felvarrás és nagyobbítás egyben. Menj el egy konzultációra egy dokihoz, az pontosan megmondja mejd, milyen lehetőségeid vannak, és milyen eredményre számíthatsz.
2014. okt. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ipityu válasza:
én a tornát,maszirozást javasolnám.a bőr évtizedek múlva is emlékszik a mütétre.
2014. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre csak a doki tud neked válaszolni.Elmondod az igényedet, ő meg a lehetőségeket, amivel garantálni tudja az eredményt. 30 perc egy megbeszélés és ingyenes.Utána meg van lehetőséged mérlegelni.
2014. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!