Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy tehetem feszesebbé a...

Hogy tehetem feszesebbé a fenekem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat sportolok, mégis minden lépésnél megremeg a hátsóm. Van erre valami módszer? Esetleg műtét?
2010. jan. 30. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
a sok valagbarugás erosit!és ha azt hiszed hogy gunyolodok tevedsz
2010. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sok gugolás,futás lábemelés az még a combnak is jó
2010. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Biciklizés,futás,guggolás.


Otthon sztem biciklizz a földön, az a hasnak, és a fenéknek is jó.

2010. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na igen ha segberugnak lehet ,hogy segít de az már fáj ha rendesen csinálják ..vagy ako feszítsd be és ugy tutti segít ...xD ... igen és az ezkre valo gyakorlat sokat segít ... nekem segített ... csak ne terheld alul az izmaidat .... na meg addig csináld amig csak bírod mert annél kul nem megyen el a felesleg ...
2010. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha tényleg gyakran sportolsz, és a kajára is figyelsz, akkor valószínűleg azért "remeg", mert szép kerek, és nem lapos. :) ha meg tényleg zavar, akkor keress vmi jó feszesítő testápolót (márkát nem írok, mert azt válaszd, amiben bízol, az erre szakosodott boltokban van egy rakás ilyen, sőt gyógyszertárban, herbáriában is), vagy esetleg vesd be a hideg-meleg váltózuhanyt! bocs, ha már nem aktuális! a műtéten meg remélem, nem is gondolkodtál komolyan.
2010. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!