Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a különbség részben izom...

Mi a különbség részben izom alatti és izom altti implantátum között (mell)?

Figyelt kérdés

Illetve azt tudom , hogy mi a különbség , benne van a nevében is , inkább az érdekelne , hogy látványban mi a különbség. A részben izom alatti felépülésnél mennyivel gyorsabb? Mennyivel kisebb a fájdalom?


Az izom fölötti elvetve , ugyanis túl kevés a saját zsírszövetem. Ebben az estben a részben izom fölöttinek lehet mű hatása? Nem szeretnék nagy implantátumot , csak mondjuk akkorát , hogy B kosaras legyen (most alig AA).


2015. jan. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kevés a mellmirigyállományod(magyarán full lapos vagy),akkor többnyire izom alá helyezik az implantátumot és kevésbé kontúros (vagyis mű) így a mell!



a mellplasztikával az a gond, hogy nagyon sok mindent számba kell vetni ahhoz, hogy jó méretet és jó implantátumot válassz az orvossal!


Nézegess képeket szerintem és akkor kialakul már jobban egy vélemény.

2015. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azt mondom , hogy egyáltalán nincs saját mirigyállományom , de tényleg nagyon kevés.
2015. jan. 19. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kevés a mirigyállományom, izom fölé rakattam egy kis implantátumot, és tökéletes lett, teljesen természetes hatással.

220 köbcentis implanttal AA-ból (értsd: A-nál kisebb méret) lettem B. Pont ahogy akartam.

Egyébként vékony vagyok, sportos alkatú.

Az az egészen kevés zsír, ami van bennem, elegendő, hogy ne látszódjon az implant kontúrja.


Az izomzatot semmiképp nem akartam megbontani, mivel a sport fontos számomra, valamint a valódi mellszövet is izom felett van.


Rakasd te is izom fölé nyugodtan, ott a helye, a gyógyulás is sokkal könnyebb lesz, és a fájdalom is jóval kisebb.

2015. jan. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Osztozom az előttem lévő véleményen ;)
2015. ápr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én edző vagyok de rabeszelt az orvosom a félig izom alattira. Azt mondta a gyógyulási idő után ugyanúgy edzhetek ..Sőt így a gravitációnak jobban fog ellenalni
2016. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!