Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbitas sajat testzsir...

Mellnagyobbitas sajat testzsirral? Amennyiben van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, esetleg tud orvost ajanlani, annak valaszat szivesen varom!

Figyelt kérdés
Ez az eljaras nem tul nepszeru,pedig nem dragabb a szilikontol es joval termeszetesebb,hegek se maradnak utana,plusz az ember "2 legyet ut egy csapasra"!

2015. febr. 11. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:

nem hallottam még erről.

macrolane-t szoktak használni ilyesmire és valóban szebb a végeredmény,csak ugyanannyiba kerül mint a szilikon,viszont 1-1.5 év alatt felszívódik.

2015. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

En meg a Macrolane-rol nem hallottam......

Regen hamar felszivodott a testzsir,de mar(a)kitalaltak valamit,h.sokaig tartson! Szerintem mindenkepp termeszetesebb,mint barmi mas-ezert vonz!!!!!Kivancsi lennek velemenyekre!Nincs senkinek zsirral toltott??????? :(

2015. febr. 18. 02:54
 3/10 anonim ***** válasza:

maclorane=hyaluronsav.

de ezt nem csak mellbe szokták.

farizomba is gyakori pl jen selter képeit nézd meg.

a transzplantált zsír hajlamos becsomósodni,tokosodni.

2015. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igy,h.hyaluron mar ismeros.Viszont a szilikonnal is szokott tokosodni,vagy begyulladni(?),azert kell ujra muteni,nem?
2015. febr. 19. 02:41
 5/10 anonim ***** válasza:

a szilikont időről időre cserélni kell mindenképp.

ha minden rendben van vele akkor is.

szóval ha minden rendben van a 8-10 évenkénti műtét akkor is garantált.

2015. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Allitolag azt a szilikont,amit mostanaban hasznalnak mar nem kell cserelni.....De,ha megis,nem biztos,h.jobban jar vele az ember,mint a zsirral.... :(
2015. febr. 24. 03:25
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

A saját zsírral való feltöltés nem hosszútávú, és felszívódik, ráadásul nem feltétlenül egyformán- tehát csúnyává is válhat! Képzeld el, hogy a két melled nagyon nem egyforma!

Ez ráadásul problémát okozhat képalkotó eljárásoknál (pl. ultrahang, mammográfia, mert csomóknak, cisztáknak, daganatoknak tűnhetnek.

A szilikont sem kell feltétlenül cserélni!!! Manapság többnyire élethossz garanciásak az implantátumok, azaz ha nincs velük probléma, ki sem kell cserélni!

Cserére akkor lehet szükség, ha pl. megsérül az impli, vagy Te szeretnél nagyobbat, esetleg az idő során, ha megereszkedik a melled, nagyobbra kell cserélni, de arra is van lehetőség, hogy csak fellvarrják a melledet, de ugyan azt az implantátumot kapod vissza!

Én is körbejártam a témát, nagyon jó orvosom van, és végül implantátumom lett! Sokkal kevesebb vele a macera! :)

2015. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit! A jó orvos elmondja mindezt Neked is, mert persze sokan úgy vannak vele, hogy persze jó az, legalább többször visszamész= több pénzt keres!

Ajánlom Dr. Pór Ferencet (Perfect-Form)! Ő mindet elmond erről! És ingyenes a konzultáció! :)

2015. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Mar most se egyforma a 2 mellem ;) ,viszont nem hallottam arrol,h.valakinek csunyan eldeformalodott volna zsirfeltoltes utan.

Dr.Por Ferenc Pesten rendel?Milyen aron dolgozik?

2015. márc. 10. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:

én nem javaslom a zsírfeltöltést.

-nagyon nehéz szépen megcsinálni

-amit írt az egyik hozzászóló, nem egyformán szívódik fel

-időről időre ismételni kell, így máris többszöröse az ára egy szilikonnal történő nagyobbításnál


A szilikon implantátokat nem kell cserélni, ez egy tévhit. az enyémre is élethosszig tartó garancia van. tokzsugorodásra is cseregarancia van, amit kérdeztél.

arra kell figyelned, hogy jó orvost és jó implantátumot válassz.

2015. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!