Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nos. Nem igazán vagyok megelég...

Nos. Nem igazán vagyok megelégedve a mellemmel és szeretném felvarratni, de párom szerint így tökéletes ahogy van . Véleményeket szeretnék kérni, hogy a műtét mellett vagy ellene döntsek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 13. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Ha te nem vagy vele megelégedve, akkor ha most itt sokan azt mondják, hogy "jaj, ne műttesd meg", akkor nem műtteted meg és továbbra sem fognak tetszeni? Ha úgy érzed, szükséged van erre a műtétre, hogy szebbnek, teljesebbnek érezd magad és növelné az önbizalmadat, akkor hajrá.
2015. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem tip top cicik de nem is vészes van enél sokal gázosabb:)
2015. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
32%
Mellett.
2015. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig azt szokták kérdezni, hogy szültél-e már gyereket, vagy a közeljövőben tervezed-e. Mert az azért igen csak megviselheti a melleket. Tehát értelemszerűen előtte nem nagyon érdemes megcsináltatni.

Egyébként szerintem semmi gond nincs a melleiddel. Minimálisan meg van ereszkedve, de szerintem még nincs szükséged felvarrásra. Viszont Te érzed, ha úgy jobban éreznéd magad, hogy felvarratod, akkor rajta. :)


28/N

2015. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond ezekkel a mellekkel. Na meg ki látja? Rajtad kívül a párod, akinek így jó. Akkor meg minek is a műtét? Melltartóban nem lóg úgysem.
2015. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen már van 2 gyerkőc és nem is tervezünk többet:)

Őszintén szólva be vagyok sz@rva a műtét miatt ezért gondoltam ,hogy több szem többet lát :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 13. 21:51
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
ha én a helyedben lennék, megműttetném. mondjuk azt olvastam, hogy nagyon fájdalmas meg hosszadalmas a gyógyulása, meg a hegek is látszódni fognak. fú nem tudom. de ha még nincs gyereked, akkor ne csináld, főleg ha a párodnak nincs vele gondja, mert gyerekszoptatás után ugyanígy megereszkedhet, és akkor megint meg kellene műteni... van egy ilyen ideál, hogy a kerek, nem lógó mell a szép, amúgy szerintem is, de sok férfinak pont az ilyen cicik tetszenek, mint a tiéd. de nyilván ha neked nem tetszik, akkor tök mindegy, mit mond más. én elgondolkoznék a műtéten, ha boldogabbá tenne, és persze nem vágna haza anyagilag. 25L
2015. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja látom, azóta írtad, hogy van gyermeked, és nem terveztek többet. akkor hajrá, kitartást! : )
2015. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem csúnya egyáltalán, én nem műttetném meg.
2015. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én se műttetném meg, nem lesz esztétikusabb, ha heges
2015. febr. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!