Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A mellfelvarrás/mellkisebbítés...

A mellfelvarrás/mellkisebbítés hány évig tartós?

Figyelt kérdés
Most 27 vagyok és 19 voltam mikor megcsináltattam a mellemet, mellkisebbítést és felvarrást. Még mindig szép a mellem, de félek, hogy 30 éves koromig meg fog ereszkedni. Erről tud valaki valamit? Tapasztalat esetleg? Nem hiszem,hogy addig szülnék.
2010. febr. 14. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyenek a kötőszöveteid.

A dokid nem mondta?

Ha 27 évesen még szépek akkor nem valóstzínű hogy 3 év alatt annyira megereszkedne hogy ne tetszen

2010. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazából már nem is emlékszem,hogy mit mondott, mert már lassan 9 éve csináltattam. A mellemnek majdnem a felét kivették és még fel is varrták, de nagyon szép, közepes méretű mellet kaptam.Teljesen megváltozott az életem, életem egyik legjobb döntése volt.Szeretném még megőrizni 30 évesen is. Tudom,ha majd lesz gyerekem,olyan 30 éves koromban szeretnék, akkor meg fog ereszkedni. Csak kíváncsi voltam, hogy kinek mennyire tartós és,hogy általában mennyi időt mondanak.
2010. jún. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!