Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fül plasztika után van valamil...

Fül plasztika után van valamilyen jele ha a kötés alatt elszakadt a varrat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 17:46
 1/7 anonim válasza:
Egészbiztos hogy vérezne. nemhinném h eltud szakadni. Ugy le van szorítva... Nekem is volt mert olyanok voltak a füleim mint két bilifül. És amire emlékszem az egészből az az h rohadtul fájt napokig a kötés alatt. fájdalomcsillapítókon éltem de az se segitett, nem találtam a helyem. Fuderossz volt. kitartás :)
2015. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi egyáltalán nincs vér még egy csepp sem, úgy hogy akkor nem szakadt el csak én meséltem be magamnak.
2015. márc. 15. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már elkéstem, de leírom a tapasztalataim.

Nekem 11 éves koromban műtötték a fülem.

Szabályosan kirakóztak vele. Mivel nagy volt a fülkagylóm, kimetszettek belőle egy darabot, a többit összevarrták, majd az egészet a fejemhez varrták.

6 hétig volt rajta kötés. Utáltam nagyon.Viszont csak kaz első héten fájt, és fájdalomcsillapítóval elviselhető volt. Nekem szerencsém volt, mert még puha volt a porcs, így önnyebben volt formálható.

Visszanézve megérte. Viszont a varratszedés olyan kín volt, amit senkinek se kívánok. Tovafutóval varrták. Egy 20 cm hosszú fonalat kellett kirángatni a frissen műtött fülemből, úgy hogy hozzá se fértek. Fájdalom csillapítót nem kaptam. Olyan volt, mintha forró fogóval tépték volna a húsom. De nagyon szép lett! Pesten csinálták, de már nem tudom melyik kórházban. Mindenesetre nagyon kedvesek voltak, úgyhogy jó tapasztalat.

2015. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud elszakadni a varrat, ne félj! ;)


A varraszedés pedig ma már egytalán nem ilyen, mint sz utolsó hozzászóló leírta. Szerencsére! Nekem mindössze 20 másodpercig tartott és teljesen fájdalommentes volt.

2015. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi ear, a kötés el túd csúszni a fülekről ésezáltal eldefolmálni azt?
2015. márc. 17. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kötés tud csúszkálni, de a füled nem fog eldeformálódni, mert a füledet a varratok tartják a helyén, nem a kötés.
2015. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy a hoxa portálon is olvastam az írásaid, nagyrészt tőled tudtam meg hogy mire számíthatok, jó hogy vannak ilyen emberek.
2015. márc. 17. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!