Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A huszonéves lányok kb hány...

A huszonéves lányok kb hány százalékának van szilikonmelle?

Figyelt kérdés
Én úgy saccolom manapság már számmottevű táborról van szó de azért annál még kevesebben vannak mint elsőre gondolná az ember....ki mi tippel??? mert ugye csak tippelni tudunk

2015. márc. 16. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
30%
2015. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha magyar viszonylatban nézzük, akkor max 2-3. Ha a teljes föld lakosságát figyeljük, akkor is 2-3%. Észak amerikában viszont szerintem elérheti a 10-15%-ot is. Nekem ez a véleményem
2015. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem 30%. Akiket én ismerek pont 30 éves koruk után csináltatták, szülés után. Húszas évek elején még ritkán telik rá. 2-3%-ot tippelek én is.
2015. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
erre kíváncsi lennék én is, mert egyre több korombeli csajt látok szilikoncsöcsökkel. : D 25L
2015. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát, szerintem a sztárok 55%-a szilikon, pl Nicky Minaj vagy sorolhatnám. Viszont magyarba nem láttam még szilikonos csajt, csak olyat aki színészkedik például...
2015. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!