Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás/mellplasztika...

Mellnagyobbítás/mellplasztika utáni 5. héten le lehet váltani pár órára (4-5) a kompressziósmelltartót sport-vagy merevítős melltartóra?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbítás/mellplasztika utáni 5. hétben járok, és állásinterjúra készülök, a kompressziós melltartóm nem mutatnak jól a szebb felsőim alatt.

2015. márc. 17. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért jó ötlet kockáztatni a műtét eredményét? Nem jobb ötlet inkább egy másik felsőt felvenni esetleg?


Különben meg beszéld meg az orvosoddal, szerintem az ötödik héten már régesrégen nem kell kompressziós melltartót viselni.

2015. márc. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd fel azt a melltarót,nem lessz semmi bajod sem!

Már hordhatsz sport melltartót és merevitőset is!

Én annak idején kihúztam a halszállkát a melltartó aljából mert a doki nem ajánlotta!

Nem lett baja a melleimnek így 11 év után sokszor melltartót sem hordok és nem tapasztaltam semmilyen negatívumot!

Ez függ az implantatum méretétől,korrtól,genetikától,kinek milyen a bőre!

2015. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!