Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem ciki az orrműtét ilyen...

Nem ciki az orrműtét ilyen idősen?

Figyelt kérdés

Szerintem nagy az orrom. vagyis hogy is mondjam "krumpli" a vége. amúgy szélességre nem nagy vagy hasonló vagy olyan gömbölyű. utálom.

nem tudjátok hol tudnám lekicsinyíteni? és nem túl költséges az ilyen? és nem ciki hogy 15 évesen ilyet szeretnék? pls segítsetek.


2010. febr. 16. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
15 éves gyereken nem végeznek ilyen műtétet. Csak és kizárólag 18 éves kor felett. Nagyon komoly anyagi vonzata van!
2010. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én úgy halottam h szülői engedéllyel már csinálják.
2010. febr. 16. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen mindenki önértékelési gondokkal küzd, utálja egyes testrészeit. Egy kölyök-hóbort miatt maradandó műtétet végeztetni marhaság. Majd ha elmúltál 18, benőtt a fejed lágya, és az orrod keseríti meg az életed, a miatta kapott attrocitások miatt lelkileg szenvedsz, na majd AKKOR menj el plasztikáztatni. Egyelőre meg barátkozz a tükörképeddel, légy boldog, a plasztikai műtéteket meg hagyd meg olyanoknak, akiknek tényleg szükségük van rá.
2010. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem van ahol megcsinálják szülői hozzájárulással. de jól megkell gondolni és nembiztos hogy megéri már most, ha nem okoz olyan hatalmas lelki sérülést akkor érdemes lenne kivárnod még pár évet.. éshát igen, ha nem egészségügyi hanem csak esztétikai a beavatkozás,akkor nem támogatják úgyhogy eléggé drága!!!
2010. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is utáltam régebben az orromat, de most már rájöttem h nagyon szép orrom van:D.3 ÉV KELLET HOZZÁ H RÁJÖJJEK.De most már semmi pénzért nem műtetném meg, mert így vagyok önmagam,egyedi.17/L
2010. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a segítséget

hát ha látnátok elhinnétek nekem hogy ezen kb nincs mit meggondolni olyan nagy. :S

de lehet hogy majd meg barátkozom vele. :)

2010. febr. 17. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
ne plasztikázz...25 évesen pont jó lessz mert az orrod már nem nő de az arcod viszont igen.
2010. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de addig van még 10 évem addig akárhányszor tükörbe nézek . :S no, mindegy :D
2010. febr. 18. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya az orrom, a doki azt mondta, amíg nem állok meg a növekedésben, addig nem lehet, mert deformálódni fogok. 20 éves vagyok, most gyűjtöm a pénzt és az erőt :) nem olcsó, bár nekem kicsinyítés lesz, nem csak formázás. 15 évesen nem lehet, de még 18 évesen sem. A cici plasztika más, de az orrod még nő-formálódik, ezért kell megvárni a kellő időpontot. Talán leszel olyan szerencsés, és mire betöltöd a 20-at már nem is akarsz műttetni.. :)
2010. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hmm az elég kár de igen majd még meglátjuk h még milyen lesz. :)

nekem is végülis kicsinyítés kellene vagyis valami olyasmi.

és megtudnád mondani h kb. mennyibe fog kerülni a tied? :)

2010. febr. 19. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!