Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok ehhez szükséges...

Mit gondoltok ehhez szükséges műtét? :' (

Figyelt kérdés

Láthatjátok a képen hogy az alhasamon van egy kis dudor és nem tudom eldönteni, h az zsír v csak bőr..(leadtam 18 kilót fogyókúrával és ha pl oldalra fekszem v ülök, nagyon hurkás vagyok...). Nem szeretnék elmenni plasztikai műtétre, mert annyi pénzem nincs rá, anyámék se támogatnak ebben, idáig is egyedül jutottam el, de ha nem lehet ezzel semmit csinálni a műtéten kívül, akkor belátom h felesleges volt az egész...Esetleg lehet más módon a bőrömön feszesíteni, valamint hogy azt a dudort eltüntessem onnan? Relax and tone? Sokan mondták hogy jó...Köszönöm a válaszokat.


[link] jpg [link] Php? Filename=19DSCF4406. jpg


2010. febr. 17. 18:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Helyes link:


[link]

[link]

2010. febr. 17. 18:07
 2/16 anonim válasza:
Szia!Egyáltalán nem volt felesleges az amit tettél!Inkább irígylésre méltó!Gratula!! :)Tök jól nézel ki :)Az az icipici "problémás" részt meg nemis lehet észrevenni!
2010. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Szia! először is gratula a fogyáshoz. :)

ha a ferde padon csinálsz felüléseket, az nagyon jó alhasra. Na és persze a futás. Én szültem már egy bébit és nekem is elég gáz volt a hasam. Hidd el sokkal csúnyább, mint a Tiéd.Én 40 kg-t fogytam 4 év alatt.(105ről ,65re.) Én is ezeket csinálom, csak kitartónak kell lenni, mert az alhasról a legnehezebb eltüntetni a zsírt.Ha viszont kinyúlt bőr van ott, bár nem úgy látom, azt csakis műtéttel tűnik el onnan.

Nem hallottam erről a relax and tone-ról úgyhogy ezzel kapcsolatban passzolok.

Sok sikert. 28/L

2010. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az a dudor az nem puffadás inkább?
2010. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, orvos azt mondta hogy az zsír és bőr is :( Ez van..akkor örökre ilyen maradok
2010. febr. 17. 18:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ugyanmár, ez nem gáz! Inkább legyél büszke magadra, 18 kiló az nagyon szép teljesítmény! Am meg alig lehet észrevenni (nekem is van ilyen a pocimonXD), és szerintem egész aranyos.
2010. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
fhú, nehogymár ezmiatt értelmetlennek gondold a fogyókúrád. 18 kilótól megszabadulni az nem kis teljesítémyn, igazán büszke lehetsz magadra. és nagyszerű végeredményt értél el, ha az ottmarad akkorsincsen semmi...amúgy ha orvos aztmondta h zsír is, akkor azt mégletudod onnan tornászni. alhasra erősíts és meglátod, fog azmég lejjebb meni.
2010. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


De igazából nem csak az a dudor a baj hanem az, hogy állva semmi nem látszik, de ha oldalt fekszem, undorítóan kilóg a bőröm, ha ülök, akkor meg hurkás leszek...:S

2010. febr. 17. 22:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én nézem nézem, de nem látom. Mi a probléma?:D
2010. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne hogy fogytál 18 kilót.
2010. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!