Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol tudnék a legolcsóbban...

Hol tudnék a legolcsóbban anyajegyet levetetni? Ha már esztétikai, akkor SZTK-ban el se végzik pénzért?

Figyelt kérdés

Intim területen lenne 2 darab, illetve a hasamon 1, és a hátamon is 1-2 darab. Az intim terület lenne a fontosabb, de a többit se ártana. Sajna nagyon drága maga a műtét is, ráadásul még ott a szövettan... Azt se bánnám ha valahol ki lehetne azt hagyni.

Aki tud kérem javasoljon helyet, orvost, megköszönném!



2015. ápr. 19. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
SZTK-ban megcsinaljak, csak mondj valami indokot, pl kidorzsoli a ruha. Nekem kettot szedtek le.
2015. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én őt tudom teljes szívemből ajánlani. Nagyon kedves, megbízható orvos. Nekem a gyerekeket is ő nézte meg (többféle problémával) és én is voltam nála anyajegyet vizsgáltatni. Teljesen érthetően, nyugodtam elmondja, hogy milyeneknek látja őket, levenné-e őket, ha igen miért, ha nem, akkor miért nem.


[link]


Remélem tudtam segíteni :)!

2015. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha indokolt, leszedik sztk-ban. Ha nem indokolt, akkor pedig ne szedesd le, mert teljesen felesleges és ezeken a területeken sokszor lesz keloidos a heg. Mondjuk ha indokolt, akkor se ezen spórolnék a helyedben, inkább fizess meg egy ügyes plasztika sebészt.
2015. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szövettan nagyon fontos, ne vedd félvállról! Nekem Dr. Pór Ferenc (Perfectform) szedte le őket, és nagyon szép lett a heg!
2015. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!