Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tegyek? Nagyon kövér...

Mit tegyek? Nagyon kövér voltam, lefogytam és egy éve mellkas és has plasztikát végeztek rajtam. A has az rendben van de a mellkas sajnos igényel még korrekciót. Viszont nagyon félek visszamenni, mivel múltkor komplikáció lépett fel.

Figyelt kérdés

sajnos a mellkasomat és hasamat mivel egyszerre csinálta a plasztikai sebész, így a mellkasomnál csak a megnőtt mirigy állomány került eltávolításra, de az alatta megereszkedett bőr nem. a hasam szép, e a mellkasom ronda. nagyon nem tudok így élni. strandra pl sehogy nem tudok kimenni 12 éves korom óta, ugyanis akkor kezdtem meghízni. de a lényeg nem is ez. a múltkori beavatkozásnál az egyik mellkasom elkezdett a műtét után bevérezni, és hihetetlenül megijedtem, mivel vissza kellett tolni a műtőbe hogy a doki rendbe tegye. nem vágta fel újra, állítólag csak kitisztította. borzalmasan félek már a műtéttől, de így meg nem tudok levetkőzni egy lány előtt, és nem tudom elkezdeni az életemet. 26 éves vagyok, és a kövérség és ezek a problémáim miatt még nem volt soha életemben kapcsolatom. nagyon magányos is vagyok emiatt. nem érdekelnek a striák sem a hasamon, komolyan, viszont hogy lóg a bőr a mellkasomon az borzalmasan zavar. az zavart mindig a legjobban....


145 kiló voltam, 70 re fogytam, jelenleg 80 vagyok mert kiedzettem magam, azt remélve, hogy ha megnövesztem a mellkasom a bőr is eltűnik.... tévedtem, felül szépen domborodnak a mellizmaim, de alul lóg a bőr továbbra is....


26F



2015. máj. 7. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal érdemes kapcsolatot kezdeni, aki úgy fogad el, ahogy vagy, és úgy szeret. Engem egyáltalán nem zavarna, ha valakinek lóg a bőre, főleg, hogy tudom, azért, mert sokat fogyott. Érted, mire gondolok. Nem kell erőltetni a műtétet, akkor csináld, ha felkészültél. Még van időd :)
2015. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok én is , 50kg fogyás, lógó bőr mindenütt 20as éveim közepén.


Bizony, kegyetlenül kihat az ember szociális életére, ha férfiként lóg a melle.

Szemléltetésképp ez olyan, mintha egy csajnak here nőne az állára.


Egyébként ha a mellkasod volt ami ennyire zavart, akkor miért nem azt hozadtad rendbe először?

(én is most gondolkodok a műtéten, piszokul félek, de azt tudom, hogy a mellkasom az első számú amit helyre kell hozni, mert semmi férfias nincs benne. Egy lógó has az jobban eltakarható)

2015. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta meg tudja csinálni mind a kettőt egyszerre. de sajnos mégsem így lett, de akkor én már aludtam és a műtét alatt voltam.... azt kellett volna rendbe hozni. már tudom-. a hasam annyira nem zavart sosem, de ha már ott voltam akkor szerettem volna ha helyrehozzák azt is. jelenleg már nem úgy lóg azért. jelenleg az van, hogy félig jó, és alatta egy ilyen bőr lebeny lóg, szóval nem olyan mintha cicim lenne, de még mindig iszonyatosan zavar. Gondolkodom hogy visszamegyek még 1x de félek tőle.
2015. máj. 9. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy félsz. Viszont ha ez ennyire kihat a szociális életedre akkor úgyis túl kell rajta esned valamikor. Idei strandolást már gondolom elbuktad, mert ha jól tudom hetekig szorítókötést kell viselni....de jövőre se akarod kivenni benne a részed?
2015. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: csináltasd meg! Több évet már ne pazarolj el az éeltedből!


Légy végre határozott férfi és kész.Menj vissza szépen a dokihoz, hogy műtsön meg!

2015. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
.
2015. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most is kigyúrt vagy?
2021. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!