Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hialuronsavas ráncfeltöltés?...

Hialuronsavas ráncfeltöltés? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 05:09
 1/4 jegecske ***** válasza:

Hány éves vagy? milyen részedet szeretnéd töltetni?

Arcon, úgy 50 körül érdemes megcsináltatni. ebben a korban

kb 4-5ml szükséges. nagyon hasznos úgy 1 évig elég. 2-3 nap után lehet emberek közé menni, nincs nyoma, ha igen, lehet rásminkelni.Ajakhoz 2ml kell, akkor ad szép konturt és nem lesz"csőr"

2015. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem életkor függő, hanem ránc függő. Huszon végén vagyok, én is olvastam róla, mennyire felveszi a munkát a testtel az anyag, jó, hogy nem valami mű valami.
2015. júl. 6. 00:32
 3/4 dwhite válasza:

Hali, én 2 napja voltam. 40 év, pasi. Az arcom egyik felén sokkal mélyebb a ránc és beesettebb az arcom, gondoltam kiegyenliteném.

Igy 1 nap után sajnos annyira nem tetszik az eredmény. Egy kis hörcsögnek néz ki a képem, ráadásul a szúrások nyomán kb 4 centis véraláfutás keletkezett, amit elég nehéz eltüntetni. A befecskendezett cucc kicsit megkeményedve kitapintható a bőr alatt, mint egy bőr alatti pattanás, csak nagyobb. Utánaolvasva, ez akár hónapokig is igy maradhat, nehezen oszlik el.


Ettől eltekintve elég jól működik, a ránc tényleg eltűnik. De az arcon óvatosan kell bánni vele, kevesebbel is be kell érni. Reménykedem azért, hogy ez a puffadás elmúlik pár napon belül mert igy kicsit túlkompenzálódott :D

Nade rosszabb esetben csak 7-8 hónapot kell várnom hogy visszaálljon a rend :D

2015. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dwhite válasza:

Megint én.

4 nap után minden rendben! A véraláfutás teljesen eltűnt, a "tömöttség" és püffedtség érzés is megszűnt, teljesen természetes minden. A cuccot a mimikai ráncba kaptam, de az arcomba is kellett volna kicsi, mert most egy kis gödröcske van ott, de igy is sokkkal jobb a hatás mint előtte volt!

A vicc az egészben hogy senki sem vette észre (vagy legalábbis nem szóltak).

2015. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!