Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha 16 éves koromra, fogyás...

Ha 16 éves koromra, fogyás miatt nagyon lógnak a melleim, akkor lehet esélyem TB által támogatott mellműtétre?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon lógnak, ez nem ilyen kamaszkori önbecsléssel kapcsolatos probléma, de már pszichésen ki vagyok tőle készülve. A szüleim támogatják, mert szerintük is nagyon csúnya és lóg.
2015. júl. 2. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
*mellfelvarrásra?
2015. júl. 2. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2015. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én anno úgy hallottam, hogy ha lelki bajt okoz, akkor meg lehet csináltatni ha ne is ingyen, de támogatással

szerintem érdemes utánajárnod, főleg ilyen fiatalon

2015. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még a fogyás utáni hasplasztikának is komoly feltételei vannak. Egyébként a nők 90%-ának van gondja a melleivel, vagy semmi nincs, vagy hatalmas, vagy hasig lóg, csőmell, stb... ahhoz nagyon komoly orvosi indok kell, hogy támogassák a műtétet. Az, hogy csúnya és lóg, az nem számít komolynak. Még ha ki vagy tőle, akkor sem. Amennyibe a pszichológus kerülne (aki valószínűleg nem írná alá, hogy téged ez súlyosan megvisel), annyiból már majdnem kijön a plasztika is. :D Inkább kezdjetek el most félretenni rá, és mire nagykorú leszel, már meg is tudod csináltatni. A felvarrás nem is olyan drága. Addig meg válassz jól tartó fehérneműt. Ismerek egy lányt, akinek amolyan "tejeszacskó" cicijei vannak... persze üres zacskók. De elképesztően profin fel tudja pumpálni őket, melltartóban vagy bikiniben olyan, mintha kőkemény, feszes C kosaras mellei lennének.
2015. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég sok feltétele van a dolognak és akkor is sok év kérdése még a dolog.

Inkább járj pszichológushoz, ha problémát okoz, mert még ha te magad csengeted ki, akkor sem fekhetsz kés alá hosszú évekig. Utána térj vissza a kérdésre.

2015. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen,menj el házidokihoz,ő elmondja a teendőket. Kapsz majd beutalót pszichiáterhez is aki megállapíthatja, h komoly egészségkárosító hatása van ez rád mentálisan és akkor megcsinálják TB-re.
2015. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!