Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magyarországon csinálnak...

Magyarországon csinálnak ehhez hasonló szájfeltöltést? [Bővebben lent! ]

Figyelt kérdés

Manapság a szájfeltöltés kapcsán a legtöbb embernek a "kacsaszáj" kifejezés jut az eszébe. Vannak olyan klinikák ahol a szájfeltöltést úgy végzik, hogy a felső ajak középső részénél található kis bemélyedés (angolul Cupid's bow) teljesen eltűnik, ezért a beavatkozás végeredménye tényleg egy kacsacsőrre hasonlító valami lesz. Viszont láttam már több külföldi doktort és intézményt, ahol szépen, esztétikusan is meg tudják csinálni pl. Londonban a Le Beau Ideal...stb. A kérdésem az lenne, hogy esetleg Magyarországon is vannak ilyen precízebb klinikák?

Képek a kívánt eredményről:

[link]

[link]

[link]

A válaszokat köszi előre is! :)



2015. júl. 4. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vannak. Nem is egy.
2015. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És esetleg meg is osztanád velem az orvos/intézmény nevét? :)
2015. júl. 4. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
engem is erdekelnek a valaszok,akarom mondani,szerintem juvedermel vagy sajátzsírral töltsd fel mert azok tartósabbak,az ilyen hyaluron savas,az pár hónap és viszlát,és nem éri meg másik,ahogy oda vissza töltögeti az ember a száját,megfognak jeleni mosolyráncok,ugyhogy jó lenne minimalizálni az ujratöltéseket,szóval szntem saját zsír transzplantáció ami kibir 1+ évet.
2015. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

minden klinika ilyen, hiszen a kacsaszáj a túl sok töltőanyagtól lesz olyan. ha keveset szúrnak, akkor nem lesz kacsaszád.

a hialuronsav amúgy a legbiztonságosabb, annak ellenére is jobban megéri, hogy hamar felszívódik

2015. júl. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Zora242 ***** válasza:
Feltöltés helyett inkább válaszd a permalipet!
2015. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok eggyezni,azzal,hogy feltétlen a túl sok töltögetéstől lesz olyan.Az igaz,hogy ha csak keveset teszel be,akkor nem lehet annyira borzasztó az eredmény sehol se.De ott van pl,Kylie Jenner,akinek papirvékony egyenes hosszú,alaktalan ajkai voltak.Aztán kifogtak valami álom sebészt,az meg bratz baba ajkakat csinált neki,ami szinten lehetetlen.Mivel ha valakinek egyenens az ajka eleve,az nagyon nehezen fog felvenni egy görbitett bratz baba szájalakot,na ha pl Kylie egy rossz sebésznél csinálta volna ugyanezt,akkor lenne az a tipuikus kifordulo egyenes kacsaszája.De ha te neked nagy/nagyobb szép alakú,ívesebb a szád eleve,akkor azt nem nagyon lehet elrontani.Akkor van itt gond ha egy óriási változást akarsz.
2015. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
De figy én tapasztalatból mondom,ha közepes,nagy a szád,krémmekkel ampulákkal,bizonyos kajákkal,gyakorlatokkal,mütét nélkül szép eredményeket lehet elérni,ami nem fog lemenni,mint az injekció.Ott marad tartósan.Mert tudod minden amit igy mesterségesen odateszel a bőrödbe,hiába természetes anyag,főleg az arcon,a szervezeeted mindig mostohaként fogja kezelni,és ennek az az eredménye,hogy valamilyen szinten roncsolja a már ott lévő anyagokat ill. öregit.Hidd el nekem,én is akarok,majd később szájfeltöltést,de előtte ameddig lehet,természetes módon probalkozok.
2015. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az igazán jó orvos, aki ESZTÉTIKUSAN dolgozik- természetesen van ilyen hazánkban is! Nem szabad általánosítani! Pláne, hogy a média a negatívumokra "utazik".

A jó orvos tiszteletben tartja a kérésedet, és ennek megfelelően dolgozik, legyen az hyaluronsavas, vagy saját zsírral való feltöltés, vagy permalip implantátum, ami szintén több méretben kapható! Nem minden ajakfeltöltés jár kacsacsőrrel! (az édesanyám szájáról sem mondaná meg senki, hogy fel van töltve olyan természetes!)

Üdv!

2015. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
jó tudni,reménykedtünk benne,de ne haragudj megosztanál velünk is pár ilyen sebészt :),értékelnénk.
2015. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
25%
ha van olyan nő, akinek "mindene" mű, és szingli, az kérem írjon:))
2015. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!