Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kisajak műtét után az egyik...

Kisajak műtét után az egyik nagyobb?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam meg és az egyik kisajkam nagyobbnak látnom... Csak jobban megduzzadt vagy számoljak azzal, hogy asszimetrikusan fog begyógyulni?


Ha utóbbi helyzet áll elő, akkor újra fizetnem kell, hogy ,,egyenesbe hozzák"?



2015. júl. 18. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen is van? De te most mit csináltattál meg egészen pontosan?
2015. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kisebbítettem őket és most megnéztem a varratokat, az egyik kisajkam duzzadtabb, nagyobb a másiknál...
2015. júl. 18. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi a duzzanat majd elmúlik. Lehet akár 10 nap is légy türelemmel! Majd utána nézd meg, hogy egyformák e.
2015. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,remelem, mert kb a siras kerulget... alapbol eleg megrazkodtatas volt es fajt is, hiaba voltak rendesek (szuz vagyok es megint atmenni ezen, valamint olcsonak se nevezheto...
2015. júl. 18. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírnád privátba,kb mennyibe fájt ez neked? Én is tervezem.
2015. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Scav ***** válasza:
100%

Én meg hiába szeretem a nagy kisajkakat... Mindenki babapuncit csináltat :(

32F

2015. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vannak ,,kezelhetoen" kilogo ajkak, de nekem fajt biciklizes, futas sot egy szukebb nadrag utan is... Nem esztetikai gondjaim voltak. Most lesznek gondjaim, ha az orvos az egyiket kisebbre csinalta...
2015. júl. 18. 20:13
 8/9 Scav ***** válasza:
Azzal ne törődj, a férfiaknak annyira nem számít, hogy szimmetrikus legyen ott. Főleg ha eleve munkába állt a nyelve, nem méregetni fog :D
2015. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
de kár hogy ilyesmire egy nő is rászánja magát te jó isten...ráadásul szűz vagy de már is megműtteted ,no komment...elhiszem hogy zavart téged sportolás közben,de nem igaz hogy nincs rá más megoldás betét,speciális bugyi vagy csak behajtogatod vagy bármi... én férfi vagyok,most akkor szerinted mit csináljak amikor mondjuk iszonyat pisilnem kell vagy valami izgatót látok és hát ugye feláll a közepes méretű péniszem,na most ha farmerban vagyok,úgy feszít meg fáj hogy megtudnék szó szerint őrülni,most akkor rövidíttessem meg,vagy egyszerűen vágjam le mint te a kisajkaid hogy ne feszítsen? pfff hagyjuk ne is válaszolj,te már úgy is elcseszted,igazából csak sajnálni tudlak
2016. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!