Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol csináltassam has- ill...

Hol csináltassam has- ill mellplasztikám?

Figyelt kérdés

a 2 gyerkőc születése után a mellem ill hasam.....hát nem irígylésre méltó.

Szeretném megkérdezni h melyik cégben ill orvosban bízhatnék, hogy nektek ki vált be.

köszönöm.


2010. márc. 7. 21:53
 1/2 anonim válasza:

Rajtam dr. Janky Gyorgy vegzett egy kisebb plasztikai mutetet es rendkivul meg voltam (vagyok) vele elegedve. Rendkivul intelligens, profi, tapasztalt, valoban tudja, mit es hogyan csinal. A rendeloje is makulatlan, szepen szol hozzad...batran ajanlom! A Gellert Szallonal van, a Bartok Bela uton. www.drjanky.hu.

De a melledre az Abundant kremet ajanlanam, nem a kest. 4 hete hasznalom es mar most feszesebb. Pedig nem hittem ilyenekben. Szedek melle gorogszenamagot, persze sok idot vesz igenybe az egesz folyamat, de talan igy csak a hasplasztikara lenne szukseged.

Sok szerencset mindenhez.

2010. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsi, elirtam a weboldalt, nem emlekeztem jol. Csak siman www.janky.hu.

A dr. nem kell ele.

2010. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!