Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 24 évesen vállalnátok mellfelv...

24 évesen vállalnátok mellfelvarrást ha lógna a melletek?

Figyelt kérdés
Sajnos tinédzser korom óta csúnyán fejlődtek a melleim, évek óta erre spóroltam, s most lenne meg az ára. Voltam is orvosnál ő a felvarrást javasolta csak, mert elég nagyok és nem kell bele implantátum. Szerintetek vállaljam be? Nagyon lógnak...

2015. szept. 7. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szülés után csináltatnám meg.
2015. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lógnak és ha szeretnéd vállald:)
2015. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szeretem a lógó melleket is, tehát miattam nem kéne felvarratnod. De persze ez elsődlegesen a te döntésed, ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor valamit változtatni kell - vagy belül vagy kívül.


27/F

2015. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem varratnám fel,mert még mindig ott tart az orvostudomány, hogy a felvarráskor durvább sebhelyek-hegek(ne adj Isten keloidos lesz) maradnak.


Inkább implant +-felvarrás, ha nagyon szükséges.

2015. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja bocsi,csak a végén olvastam, hogy neked elég nagy ahhoz, hogy nem kell implant!


Ebben az esetben, ha jóban lennél a hegekkel,akkor belevágnék!(de inkább szülés után,ha nem lesz benne implant!)

2015. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24 évesen nem, mert még alakulni fog a melled. Pár év múlva megint felvarratod? Szülésig legalább várnék.
2015. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az implantátumról lebeszéld a doki, mert így is nagyok a melleim.
2015. szept. 7. 16:53
 8/11 anonim ***** válasza:
én szeretnék ilyet, én is 21 vagyok :D implant nekem nem kellene, elég nekem a méretem, csak a fogyás-hízás miatt lóg nekem is... bevállalnám. privát üziben esetleg tudnál infót adni helyről, árról? érdekelne nagyon!!!
2015. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj ha felvarratod,nem fognak zavarni a hegek?

A masik meg az h talalkoztam mar olyan pasival,h a csaj levette a melltartójat,és a heg ugye latszik..a pasinak meg elment a kedve az egesztöl..

2015. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell implantátum, azzal csak baj lehet, meg cserélgetninkell elvileg 10 évente! Nekem is van 18 éve és alig várom hogy megszabaduljak töle! Varrasd fel, nagyon meg leszel elégedve vele utána. Minek a nagy csöcs? Egy jut róla csak eszembe: nagymama melltartó!!
2015. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!