Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A Dr Rose magánklinika?...

A Dr Rose magánklinika? Mellplasztika vélemény? Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék részletekbe menni, hogy miért van rá szükségem, nem a méret miatt, egészségügyi dolog...

Kit ajánlotok, aki megbízható és profi orvos?

Mi a véleményetek a Dr Rose magánklinikáról és az ott dolgozó orvosokról?

Vagy tudtok olyan orvost ajánlani, aki a természetesség híve és megbízhatóan dolgozik?

23/L



2015. nov. 15. 12:32
 1/1 anonim válasza:
49%
Szia! Engem október közepén operált ott dr. Gacs János vezető plasztikai sebész. Őt ajánlom. Felső szemhéj plasztika műtét volt. Megbízható és profi orvos. Minden kérdésedre megfontolt, őszinte és pontos választ ad. Mostanában ingyenes ott a konzultáció, fél órás, az alatt azért bőven lehet kérdezni is, a vizsgálat mellett. A klinika is magas színvonalú, az árban a magas szakmai színvonal, a biztonság, a luxus szoba és fürdőszoba, meg a csodás panoráma a Dunára és a Budai Várra is benne van. De most 27 %-os kedvezményt adnak, az kb. azt jelenti, hogy a piaci árnál így csak kb. 10 %-kal drágábbak. Én alapvetően a doktor urat választottam. (A klinika honlapján fenn van a szakmai nyilatkozata, amiben elmondta, hogy ő a természetesség híve. Az a jó eredmény, amin nem látszik, hogy operáltak.) - Nekem megérte.
2015. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!