Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikonolajos szájfeltöltés...

Szilikonolajos szájfeltöltés tapasztalatok érdekelnének! Kinek hogyan vált be?

Figyelt kérdés
Én már 2x voltam hyaluronsavas feltöltésen, nem sokat tettek bele (összesen 1 ml, alul 0.2, felül 0.8 elosztva) nagyon szép lett az eredmény, viszont nagyon gyorsan, 2 hónap alatt fel is szívódott. Emiatt azon gondolkodom, tartósan kellene megoldani ugyanezt, viszont a szilikonolajról nagyon sok negatívumot hallottam, bár előfordulhat, inkább túltöltés esetén okoz komplikációt. Olyanok tapasztalata érdekelne, akik hasonlóképpen felszívódóval kezdték, de meguntak állandóan visszajárni, és áttértek tartós töltőanyagra. Köszönöm! :)

2016. jan. 1. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsinaltattad infokat irhatnal rola,mert en is gondolkodok rajta
2016. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
PermaLip ajakimplantátum? Van kicsi méret is belőle, tartós, szép formát ad, bármikor el lehet távolíttatni. És nem, nem csak "kacsacsőrt" lehet vele csináltatni, hanem természetes formát (sokan választják).
2016. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a permalip nekem valahogy nem szimpatikus. megcsináltattam közben, elégedett vagyok eddig, sokkal jobb volt már a feltöltés után is, mint a hyaluronsavasnál, nem feszült annyira, puhább volt. most 3 hetes, pont olyan lett, amilyet szerettem volna, remélhetőleg később sem adódik komplikáció
2016. jan. 23. 17:39
 4/6 anonim válasza:
Kérdező! Te hol csináltattad meg? Én is szeretnék csak nem tudom kihez menjek
2016. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta is szépek az ajkaid? ...én is gondolkodom ezen a módszeren... :)
2016. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szilikon olajjal ne töltess, hyaluron v ha véglegeset akarsz akkor permalip, ha meg szenvedést válaszd a szilikont..
2020. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!