Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akinek mellimplantátuma van!...

Akinek mellimplantátuma van! Milyen érzés, mikor megfogják?

Figyelt kérdés
Ha például masszírozzák, éreztek belőle valamit? Vagy miben más érzés, mint implantátum előtt? Simogatásnál oké, hogy érezni, de ott a bőr érez.
2016. jan. 7. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Ha maszírozzák az nagyon jó érzés, de ha modjuk hozzáérek ahol vékonyabb réteg fedi az implantátumot (alul) akkor nem érzem, csak a bőröm érzi. Nekem már teljesen olyan érzés, mintha a sajátom lenne, nincs idegentest érzésem. Két évesek, eleinte éreztem furán, még nem állt át az agyam és addig kicsinek éreztem ugyan úgy :)

2016. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Ha maszírozzák azt nagyon szeretem. Érzékenyebbek lettek mint előtte. Nincs idegen érzés. Ez már a 3. cicim.
2021. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!