Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt valakinek már plasztikai...

Vivie kérdése:

Volt valakinek már plasztikai orrműtéte miközben több egészségügyi problémája volt? (hormonzavar, inzulinrezisztencia, lehetséges veseprobléma) Így is megcsinálják a műtétet? Az altatás is lehetséges ugye?

Figyelt kérdés

Eleve nem vagyok egészséges. A bőröm részlegesen pigmenthiányos, inzulinrezisztenciám (cukrot nem ehetek), PCOS-em van (hormonzavarral jár). A vesémmel is valószínűleg vannak gondok (saját gyógyszeremet hosszú távon nem tudtam szedni, mert elsavasodás tüneteim lettek, ami veseproblémára utal) , de még nem volt esélyem kivizsgáltatni.

Szeretném megkérdezni, hogy így is lehetséges az altatásos műtét? Szeretném az orromat majd egyszer megcsináltatni, mert nem egyszerűen nem bírom... És ha ezek miatt nem lehetséges én nem tudom mit csináljak...


Ahogy észrevettem elég jól regenerálódok mindezek ellenére ha sérülés ér, bár tény hogy a bőröm vékony és világos, így nagyon könnyen látszódnak a bevérzések... ami nem éppen jó egy ilyen műtétnél.



2016. febr. 5. 10:25
 1/1 Bordás Béla ***** válasza:

Javaslom, hogy keress fel egy plasztikai sebészt és egy anaszteziológust, és vidd magaddal a korábbi leleteidet is.

Korrekt választ csak ők tudnak adni! Ti. minden ember más és más, ezért akár másként is reagálhatnak ugyan olyan kezelésekre, vagy műtétekre. Ennek okán hiába is írja itt Neked azt xy, hogy ez lesz, vagy az lesz, mert lehet, hogy Nálad pont nem úgy alakul. Tudod! Cipőt a cipésztől(vagy cipőboltból), nem az ABC-ből!

2016. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!