Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek a mellplaszt...

BB11 kérdése:

Mi a véleményetek a mellplasztikáról? Mennyi az a kor amikor ideális?

Figyelt kérdés
Sziasztok én ebben az évben tölzöm be a 18-at és megmondom őszintén kicsik a melleim és engem ez nagyon zavar.Elkezdtem gondolkozni a mellplasztikán és a véleményeitekre vagyok kiváncsi hogy ti mit gondoltok erről?Meg hogy mennyibe kerül egy ilyen műtét?:).előre is köszi.:)
2016. febr. 20. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
semmilyen korban nem ideális, 18-19 évesen meg pláne nem. fogadd el a tested inkább ahelyett, hogy hülyeségekre költenéd ezt a sok pénzt (minimum fél millió ft).
2016. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%

Inkább fogadd el magad! Az, hogy nem nagy a melled nem fog semmit se változtatni az életeden hosszútávon. Ilyen butaságra elkölteni annyi pénzt, és egyedül annyit érsz el vele, hogy lesz két szilikon lufi a mellkasodon... Gondolj bele mennyi mindent vehetnél abból a pénzből! Vagy gondolj arra, hogy a kis mell egyszerűen kényelmesebb, nem erősíti a testalkatod, kevésbé veszti el a formáját (igaz a szilikon is, de az meg végtelenül hülyén néz ki, ha majd mindenhol máshol ráncos leszel meg minden kivéve a nyilvánvalóan mű melleiden...). Gondolj bele abba is, hogy mégiscsak a melledbe fognak belevágni, lehet, hogy valami nem jól sül el, később nem tudsz szoptatni, stb..

Nem tudom, hogy mivel győzhetnélek meg, de légyszíves ne tedd, ilyen idősen semmiképp sem. Majd ha a harmincas éveidben jársz és még mindig problémásnak látod, na akkor gondolkodj el rajta újra addig szerintem felejtsd el!

2016. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gigike86 ***** válasza:

Én megcsináltattam a melleim elég fiatalon, 19voltam.. De azért mert nem tetszett a formájuk, inkább gömbölyűbbet szerettem volna ami egész életemen át kísértett és utáltam őket.. Meg méretben is szerettem volna nagyobbat. Ez volt 10éve és 640e ft. Én csak azt tudom erre mondani hogy ha nagyon zavar a mérete a melleidnek akkor csináltasd meg, mert később sem fogsz megbékélni velük, ha eddig nem sikerült. Gondold át jó alaposan hol és kivel csináltatod meg !!! Keresgélj és nézd meg a munkáikat, meg keress rá negatív kommentekre is a kiválasztott dokitól pl itt is a gyakorikérdéseken hogy mit írnak az emberek róla. Esetleg tegyél fel kérdéseket a kiválasztott dokiról. De semmiképp ne hamarkodd el a döntésed, inkább várj és menj tutira !!!

Nekem megváltoztatta az életem és jó irányba, végre imádhatom őket.

2 féle vélemény is van.. Vannak akik azt mondják ne, mert természet adta, fogadd el bla bla.. Engem nem érdekel ki mit mond és téged se érdekeljen, mert a Te életed és a Te tested amiben Te éled le az idődet és nem pedig ők.. Egyszer élünk.

2016. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket:)az utolsó kommentelő véleményét méginkább.:)
2016. febr. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!