Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Budapestplasztikánál mennyi...

Budapestplasztikánál mennyi kb egy mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbításra kértem konzultációs időpontot, de nem akarnak még egy tól-ig intervallumot sem mondani.

#plasztika #nagyobbítás #budapest plasztika intezet #budapestplasztika ar
2016. márc. 2. 20:43
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nem egy olcsó mulatság, iszonyat drága, mondhatni egy VAGYONBA kerül neked, kb 600ezerbe fog neked fájni! :/

2016. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom , bar ha ez igaz akkor ez egy nagyon jo ar! eddig ahol megcsinaltatnam 900 alatt nem jonnek ki, ahol meg olcso nm biztos, hogy szep
2016. márc. 2. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A személyes konzultáció és vizsgálat során fog kiderülni az ár, hiszen nem tudni pontosan mire van szükséged. Az ár függ a műtét típusától, a mellimplantátum márkájától, formájától, szóval ez így eléggé összetett dolog.

Én sem tudtam előre, kicsit gondban is voltam emiatt, de már mindent értek, és hálás vagyok az orvosomnak, hogy így alakult, mert csodát tett!

2016. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!