Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztikások! Mellkisebbít...

Mellplasztikások! Mellkisebbítésem volt, mi lehet a mellbimbóval és a bimbóudvarral?

Figyelt kérdés
Mellkisebbítésem volt, mint azt már feljebb írtam és most a gyógyulás során azt vettem észre, hogy a mellbimbóudvar rózsaszín lett az az egész halvány, és több részén is szárad la bőr. A dokim szerint csak hámlik, de én még így bőrt hámlani nem láttam, hogy ennyire elvesztené a színét. A másik a mellbimbó, nem nyúlt hozzá a doki, mégis be van varrasodva, alatta friss vér jön egy egészen kis mennyiségben, és fel is jön tehát ha nagyon erőszakos lennék konkrétan letépném. Ez mitől lehet? Természetes, vagy "el fog halni"?

2016. márc. 21. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
szárad le a bőr*
2016. márc. 21. 14:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen menj orvoshoz vele. :(
2016. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Varrasodás, gyógyul seb, a betadin kissé "kimarta" a bőrt, és azért hámlik a bőr, ezer oka lehet, menj el az orvoshoz!
2016. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!