Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ilyet melyik plasztikai...

Ilyet melyik plasztikai sebész tud csinálni itthon (vagy Európában, esetleg Amerikában)?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 1. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg bármelyik, aki ßerti a szakmáját. De ennek ellenére nem egyszerü dolog, mert rengeteg nagy mütét sorozatból állna és nehezen lehetne megindokolni, hoyg miért tartja valaki szükségesnek.
2016. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dr. Photoshop.
2016. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hahaha, dr photoshop, ez nagyon jo :DD


szerintem nem is ugyanaz a ket no a kepen


milyen eros alla van a before kepen, a masiknak meg mit csinaltak, felvagtak az arcat, kimutottek az allcsontjat, hogyan, lefaragtak belole egy darabot?


oke, orrmutet, szemoldok szedes, hajbeultetes, az meg "olcso" es "egyszeru" rutin beavatkozas, de allcsontot atmuteni nem olyan egyszeru!

2016. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

de allcsontot atmuteni nem olyan egyszeru! lemaradt: es qrva veszelyes


Koreaban evi kb. 5ezer ilyen mutetet csinalnak, es tobb100 ember megy birosagra perelni, mert a mutet mellekhatasa a kronikus all fajas, fogak serulese, romlasa, arcideg benulasa, fogsort nem tudjak ugy osszezarni mint eddig, szajukat nem tudjak szabalyosan becsukni, stb. Az orrodban alig van ideg, azt at tudjak szabni ahgy akarod (lasd M.Jackson) de az allad tele van idegekkel, az also fogsorod idegpalyai ott futnak, egy rossz kesmozdulat es egy eletre lebenulsz azon az oldalon...

2016. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi hogy ilyen van írja be google-be hogy "korean plastic surgery" és nézze meg.Vannak ennél durvábbak is.Tv műsor is van az átalakulásukról.Azért tettem fel a kérdést mert kiváncsi voltam hogy csak a koreaiak képesek ilyesmire vagy bármelyik ügyes sebész.
2016. ápr. 1. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Csakis Dél-Koreában
2016. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oppá, kicsit félreértelmeztem a kérdést, és úgy válaszoltam, hogy hol csinálják.. De hogy melyik tud? Szinte bármelyik, de semelyik nem csinálja meg, mert veszélyes..
2016. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem jó pénzért megcsinálják :D mondjuk szerintem ha ugyanúgy lereszelnek/faragnak egy kisebb részt mint egy orrnál pl,abból azért nem lesz nagy baj.Most nem egy ilyen drasztikus dologra gondolok,mert kisebb finomítással is lehet látványos az eredmény.
2016. ápr. 1. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kicsit sajnálom, hogy ilyet nem lehet csinálni itthon, és azt is hogy rohadt veszélyes, mert nekem nagyon erős az állkapcsom, és nagyon nem szeretem
2016. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, ha nincs valami hatalmas csúfsága az arcodnak. Nem éri meg, 1 csomó pénz és lehet rosszul sikerül.
2016. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!