Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valaki, akinek nem csak...

A.W. Müller kérdése:

Van valaki, akinek nem csak negatív tapasztalata van Dr Tóth Andrásról és az RContur Plasztikai sebészetről?

Figyelt kérdés

#orrplasztika #dr tóth andrás #rcontur #elrontott orrműtét
2016. ápr. 2. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Kizárólag pozitívat tudok róla mondani!

Férjemnek orr és szemhéjplasztikáját is ő csinálta!

Meg voltunk elégedve!

Telefonon is érdeklődőtt hogy jól van-e.Későbbi kontrollokon is nagyon rendes volt.

Mell műtétemet nála tervezem.

Mi rosszat hallottál róla?

2016. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálam orrműtétet csinált, aminek nem lett meg a várt eredménye. Másodszorra is megműtött, mire teljesen ferde lett az orrom. Nem azt mondom, hogy az elején nem volt kedves, de ami a hozzáértést illeti... rettenet!! Számlát azóta sem kaptam a kifizetéseimről. hiába kérem. Kártérítésre nem hajlandó. Azt mondja, van orvosi biztosítása, majd az rendezi ha van valami felróható ellene. Magyarul: pereskedhetnék évekig mire aztán ki tudja lesz e valaha is eredmény. Számlához ragaszkodj, ha nála jársz!!! Én hatalmasat csalódta. Dr Tóth Andrásban. Senkinek nem ajánlom orrplasztikára. Meg ebből az is kiderül, hogy reagál, ha valami félre sikerül. :(
2016. ápr. 17. 08:46
 3/9 anonim válasza:
Ocsem akar melyik forumra kattintok mindig a te hozzaszolasaidat latom.Nem unod meg? Ha igy is volt mert kell ennyiszer kiirni??? Gondolom az ilyen jellegu zaklatasok miatt nem lehet vele telefonon komunikalni..
2016. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont azért kell kiírni minél többször, hogy terjedjen az információ és mások ne essenek ugyanebbe a hibába. Pontosan ez a lényege az ezzel foglalkozó fórumoknak, nagyokos. (Bizonyos) orvosok ilyenkor már igyekeznek lerázni magukról a felelősséget. Nem lehet elérni őket telefonon sem...
2016. ápr. 27. 07:48
 5/9 anonim válasza:

Najo de attol , hogy egyszer egy orrmutetet eltolt nem biztos h. rossz doki.Egy mellplasztikat pl annyira nem lehet elszurni igy lehet mas meg jol jarna vele en azert olvastam par pozitivumot is rola.Bar az h nem lehet elerni ez tenyleg nem normalis dolog es h nem vallalja a kovetkezmenyt.de vmi papirt akar egy zarokelentest biztod kaptal.nem feltetlenul kell szamla.v te kertel es bem kaptal? Olyat meg nem csinalhat elvileg.gondolom te se kertel..kesobb meg sajnos ez egy altalanos emberi tulajdonsag h nm meri vallalni.

.miert nem mesz be hozza szemelyesen?

2016. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én mindig kizárólag az orrműtét véleményezésére szorítkoztam. Hogy mit végez a mellekkel, arról nem tudok és ezért nem is említettem. Abból azonban ahogy egy elszúrt műtét után hozzááll a dolgokhoz, következtetni lehet rá, hogy miként reagál majd hasonló esetben, ha valami ismét félre sikerül. Figyelmedbe ajánlom pl. a közelben pont hu oldalt, ahol szintén van róla - az enyémen kívül is - negatív kritika. [link] Szinte lehetetlen kapcsolatba lépni vele. Számlát nem ad a kifizetéseimről továbbra sem. Amikor személyesen Bp-en jártam, hogy találkozzunk, ő nem volt a praxisban....
2016. ápr. 27. 14:10
 7/9 anonim válasza:
Nekem először hasplasztikát csinált és azzal annyira elégedett voltam, hogy rá pár évre mellplasztikára is hozzá mentem. És nagyon elégedett voltam a munkáival és mérhetetlenül kedves és türelmes is volt. Pedig nem vagyok egy könnyű eset.. :)
2016. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát mellplasztikára ne menjetek hozzá.. barátnőmet műtötte.. olyan rosszul sikerült, hogy újra kellett műteni.. :( szegény megszenvedett vele..
2017. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én csak jót tudok mondani a doktor úrról! Barátnőm mellplasztikája gyönyörűen sikerült, természetes és visszaadta az önbizalmát!

Nálam saját testzsíros ránctalanítást végzett el, ami szintén nagyon látványos lett.

Emellett végtelenül kedves és figyelmes orvos!

2019. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!