Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Soproni NŐGYÓGYÁSZ SOS?!

Soproni NŐGYÓGYÁSZ SOS?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy kisajakplasztikám,amivel nem vagyok megelégedve,mert maradt még egy kis rész,amit el kéne távolítani.Viszont nem megoldható,hogy Pestre utazzak vissza.Az érdekelne,hogy Sopronban van-e olyan nőgyógyász,aki ilyet csinál ?

(magánpraxis érdekelne)Ha igen,tudnátok nekem egy nevet és egy e-mail címet adni ?

Légyszi,csak a kérdésre válaszoljatok, nem kérek okoskodást ,hogy biztos azért maradt ott mert ott kellett maradnia ,miért csináltattad satöbbi.

Név és E-mail cím!Ha nem ,inkább ne írj!

Köszönöm :)


2010. ápr. 5. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A Wabi- ban próbáld meg, nem nőgyógyászat, de plasztikai sebészet.
2010. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ott kb mennyire kerül?Mert úgy hallottam,hogy elég drága hely:)
2010. ápr. 5. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nőgyógyász nem fogja elvállalni.
2010. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt a műtéted?
2010. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nem tudom mennyibe kerül, én tetoválás eltávolítás miatt jártam ott. Van hpnlapjuk, esetleg nézz szét ott, vagy kérj egy időpontot, akkor majd adnak felvilágosítást- gondolom.

De megpróbálkozhatsz a Széchenyi téren nemrég nyílt "Platinum"- ban is, de sztem onnan átirányítanak a wabiba.

Nőgyógyász sztem sem csinál ilyesmit.

2010. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!