Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, ha nyernétek egy...

Lányok, ha nyernétek egy ingyenes szépészeti műtétet, akkor mit változtatnátok meg magatokon és miért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én odaadnám valakinek vagy eladnám. Nem vagyok a legszebb lány a világon de legalább elfogadom magam és szerintem ez a lényeg
2016. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem műtét,de végleges,vagy tartós szőrtelenítésre mennék.
2016. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmit, mert nem akarok mű lenni.
2016. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is úgy vagyok vele pont, min az első. Talán még jó pénzt is kapnék érte :D .
2016. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
En is elfogadom magamat ahogy vagyok..:) a testemet formalom, edzessel nem kell ide mutet, az arcomra pedig ha csunyanak tartanam magam tobb sminket tennek fel.. Jelen esetbe sem hasznalok sokat
2016. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van egy 5-6 cm műtéti heg a térdemnél, max azt tüntetném el :)
2016. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A mellemet. Kicsit kissebbre meg formasabbra :D
2016. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én csak akkor feküdnék kés alá, ha beteg vagyok, és az mentene meg. Annyit olvasni a műhibákról, egy kisebb orrért nem kockáztatnék.
2016. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lézereztetném a striáimat h eltűnjenek még feltöltetném a számat (ne geronazzo máriára gondolj :D)
2016. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a tomporomból szívatnék le zsírt, mert ott kétszer olyan széles vagyok, mint máshol, és onnan jön le a legkevesebb, ha fogyózok

szóval nem gondolom, hogy egy zsírleszívás helyettesíti a fogyókúrát, a sportot stb., de a durva aránytalanságokra azért jó lehet.

Ami még szóva jöhet, az a mellnagyobbítás, de semmiképp nem szilikonnal, mert az nagyon mű, fogtam is ilyen cicit, nem bírnám elviselni magamban. Esetleg saját zsír feltöltés.

Ezt is ugyanúgy azért, hogy arányosabb alakom legyen, meg mondjuk a páromat biztosan jobban izgatná. (most sincs gond, de egy kellemes "mellékhatás" lenne)

2016. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!