Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megmüttessem vagy ne? +18...

Megmüttessem vagy ne? +18 (képpel)

Figyelt kérdés

Alkatomnak "köszönhetöen" (az idézöjel igen erös...) elég hízékony vagyok csípötöl lefelé.

Sportolok rendszeresen, egészségesen étkezem, de ezek arányaiban semmin nem változtattak.

Szabatnom kell a nadrágaimat, az utcán mindenki a hátsómat bámulja.

Tudom, hogy ez egy idöben divat is volt, de én inkább a hátrányait érzem.

A jutalékomból már egy ideje félreteszek a zsírleszívásra. Szerintetek belemenjek?

Van itt olyan, akinek már volt? Megbánta vagy könnyebb lett az élete ettöl?

Sokan kifejezetten szexisnek találják, de én a sport meg a diéta mellett is folyton kövérnek érzem magam...

Azért sem tudok dönteni, mert ez elég látványos, drasztikus változás lenne és van olyan barátnöm, aki szerint "az egyetlen szexepilemtöl válnék meg" a mütéttel, mert mellem kb semmi. :D


Létezik olyan spéci edzésterv vagy fogyasztó kezelés, amivel arányosabbá tehetném a testemet?


[link]



2016. máj. 10. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy megműttesd! Szerintem jó! Én örülnék, ha nekem kicsit nagyobb lenne :)

Szerintem veszélyes is, nagyon nagy az esély rá, hogy el fog deformálódni és már sose lesz az igazi. Nem éri meg.

2016. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a Te bajod, hogy nem tudod, hogyan öltözz előnyösen ilyen alakkal. Egyébként tényleg nagyon jól néz ki, a bőröd is teljesen rendben van, én nem változtatnék rajta.

Emellett agyilag is rendbe kellene tenned a dolgokat, mert azért nem kis túlzás, hogy semmi melled.

2016. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Bárcsak ilyen alakom lenne :O én azt mondom ne műttesd még, de az a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben, szóval ha neked ez ennyire fontos, akkor hajrá :)
2016. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Te nem vagy normalis! Ha nekem ilyen fenekem lenne...áhhh :D. Csak úgy mutogatnám hadd lássák. Olyan mázlista vagy! :') Es a melled is akkora amekkora kell!

Majd akkor panaszkodj ha olyan kicsi melleid es kislanyos keskeny csipod es lapos popsid lenne mint nekem! :)

Meg ne probald! :)

2016. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

a zsírleszívással az az egy baj, ha nem figyelsz oda, akkor visszahízol és semmit nem ért az egész.


másrészt koránt sincs akkora baj az alakoddal, mint az hiszed. szerintem sokan vágynának ilyenre.

neked elsősorban önbizalom tuningra lenne szükséged, mert híjján vagy vele.

2016. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi kommenteket, kedvesek vagytok. :)


De nincs önbizalomhiányom, csak ezt a méretet már kényelmetlennek

érzem. Azt már eldöntöttem, hogy változtatni szeretnék, a kérdés már csak a módszer. Tehát ha van etéren tapasztalat, akkor inkább azokat várnám.

Köszi! :)

2016. máj. 10. 18:28
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Hatalmas hibat kovetsz el! :)

De ha teged zavar es kisebb fenekkel jobban erezned magad...

Csak nehogy megbánd.:)

2016. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Bolond vagy?:D Tökéletes alakod van, vékony derekad, szép, formás feneked, feszes combod, normális méretű melled. Ne legyél már hülye:) Nőként mondom, irigyelni való.
2016. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
nehogy megműttesd!! :O ilyen popóm lenne egész nap markolnám és ülnék a kezemen!
2016. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Először is, hihetetlen jól nézel ki :)


A kérdésedre válaszolva, mert neked kell jól érezned magad, esetleg próbáld ki azt, amikor az ember felvesz egy műanyag nacit és egy speckó gép alatt teker egy biciklit, sokat láttam már instán, azthiszem infratréner a neve. Nem tudom, jó-e erre, nézz utána. Aztán ott van az is, amikor speciális krém+fólia, az is égeti onnan a zsírt állítólag.


Edzés... Hát, ha zsír van rajta, akkor rágyúrhatsz, mert előbb lemegy, aztán nő az izom, azt hallottam. Bár a legjobb elmenni egy személyi edzőhöz akár csak egyszer is, aztán azt csinálni amit tanácsol.

2016. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!