Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol érdemes mellnagyobbítást...

Hol érdemes mellnagyobbítást végeztetni? Legfőképp olyan klinika érdekelne ahol élethosszig tartó garanciát vállalnak az implantátumra.

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem olyan nincs
2016. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amit kerülj el: [link] -- Dr. Pataki Gergő
2016. máj. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De van :D nyílván nem a levegőből szedem ezeket a dolgokat... Még a Fókuszban is volt egy felhívás arra h csak olyan helyen szabad mellnagyobbítást csináltatni ahol vállalnak rá életgaranciát.Sőt ha vmi probléma adódik a klinika ingyen elvégzi a csereműtétet is.

A második kommentelőnek pedig köszönöm.Ezek is jöhetnek h kit kerüljek el. :)

2016. máj. 17. 09:09
 4/11 anonim ***** válasza:

..az élethossz garival csak az a problema..a bör megnyúlik, szül az ember stb.sokan, 3-4 vki 10 ev utan cserelteti önszantaból..érted?

Sok implantatumos csajt ismerek, de mind cserelteti, nagyobb kell stb.olyat nem is ismerek, aki egesz életebn egy implantatummal él, az elsővel.szóval ez csak reklám.

2016. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem már van egy kisfiam,szeretnénk még egy babát és utána akarom megcsináltatni.Mivel nagyon kicsik a melleim izom alá fogják beültetni,ami fixen van tehát nem nyúlik meg.Én egyszer akarom megcsináltatni,nem szeretnék nagyot csak ami még esztétikus.Úgyhogy ezek ismeretében én nemhiszem h kiakarom majd cseréltetni.
2016. máj. 19. 08:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk, hogy nem a klinika vállal élethosszig tartó garanciát, hanem az implantátum gyártója.


De ez sem érvényes ám mindenre. Ha megereszkedik a melled, mert híztál/fogytál/szültél/öregedtél, akkor semmiféle garancia nincs. Mint, ahogy egy tokzsugorodásra sincs garancia. Plusz e mellé fontos, hogy jó sebészt válassz. Hiszen a jó sebész már önmagában egy garancia.


A legjobb implantátumok ebben a pillanatban: Allegran, Polytech és a Mentor.

Viszont ezek folyamatosan fejlődnek így fél év múlva, már lehet hogy náluk jobbat is találsz.


A műtét kockázatokkal jár, ezt el kell fogadni ha belevágsz.


Én nem az implantátum minősége miatt félnék, hanem a sebész ügyességétől.


Nekem egyébként allergan van egy zseniális sebésztől. Szerencsés vagyok. Hogy meddig tart.. és mikor lesz szükségem újabb műtétre, azt nagyban befolyásolja az életvitelem is.

Én még nem szültem szóval agyban úgy készülök, hogy valószínűleg életemben legalább egyszer cserélni kell. De ezt a sebészem is megmondta.

2016. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most olvastam csak a többi választ is...


Kedves 2. Válaszoló!

Engem bizony Pataki műtött, aki az egyik legjobb az országban. Elképesztően alapos, figyelmes, maximalista és egy igazi művész. Sebészileg és emberileg is le a kalappal előtte!

2016. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom h a gyártó adja a garanciát de van olyan klinika ahol ez esetben a csereműtét is ingyenes.Az életgarancia az implantátumra nekem megnyugvás lenne hogy akkor tuti olyan ami biztonságos.

Szeretnék kiváló sebészt találni,ezért tettem fel itt a kérdést...de egyenlőre még senki nem mondott nevet,klinikát ahol kiváló sebész lenne :/

Nekem van egy kisfiam még egy babát szeretnék és utána szeretném a műtétet így kicsi az esély rá h cserélni kell majd.

2016. máj. 22. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Örülök, hogy Neked szrencséd volt Pataki doktorral. Nekem sajnos alkalmam volt megismerni másik arcát is.
2016. máj. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 livike33 válasza:
Az Ars Corporisnál vállalnak garanciát.
2016. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!