Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika- dr. Karasz Tamas?

Orrplasztika- dr. Karasz Tamas?

Figyelt kérdés

Meg szeretnem muetetni az orrom mert nagyon zavar,van rajta egy pup a tetejen es gyulolom. Soha nem tett ra senki kegjegyzest gimiben sem es sehol,de szerintem csak azert,mert nem akartak bunkok lenni es viszonylag mindenki szeretett a suliban es mas helyeken is. En viszont egyszeruen gyulolom es ezert a pasizas sem megy mert ahogy egy fiuval kozelebb kerulunk egymashoz,rogton az jut eszembe hogy latja a csunya orrom.

Dr. Karasz Tamast szeretnem felkeresni . Ha meg nyaron meg szeretnem csinaltatni,hogy sulira mar jo legyen,akkor most meg kaphatok idopontot?



#orrplasztika #dr Karasz Tamas
2016. jún. 28. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel, honnan tudjam? :D Engem ő műtött és elégedett vagyok.
2016. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!