Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lanyok tudtok ajanlani plaszti...

Lanyok tudtok ajanlani plasztikai sebeszt?

Figyelt kérdés
Meg akarom csinaltatni a melleim de biztosan jó helyre akarok menni. Jó lenne ajánlások kapni, hogy nektek mennyire jött be és mennyibe került
2016. szept. 24. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem felesleges pénzkidobás! Minden lány/nő úgy szép ahogy van, nem kell mindenféle műtéttel elrontani magad. Szerintem pl. amúgy is a kis mellek a szebbek, más miatt ne változtass magadon.


A plasztikai sebészek akik tényleg szépen dolgoznak, annyi pénzt elkérnek, hogy nem éri meg. És még így is benne van, hogy elrontja.


Ne érts félre, nem akarlak lebeszélni róla, csak gondoltam elmondom a meglátásomat a dologgal kapcsolatban.

2016. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy menj el Dr. Pór Ferenchez, nagyon jó orvos és ember. A konzultáció ingyenes nála!
2016. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!