Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki csináltatott már arc-és...

Aki csináltatott már arc-és ajak feltöltést, főleg saját zsírral, annak mi a tapasztalata a gyógyulási időszakról?

Figyelt kérdés
Kedden műtöttek (arc- és ajak feltöltés saját zsírral). Tudom, most még egyáltalán nem látható az eredmény, hiszen tele van az arcom duzzanatokkkal és fel van püffedve, akár csak ajkam, de én kezdek kétségbe esni, mert nagyon ronda! Mondták, hogy két hét, amíg a duzzanatok leapadnak és a betöltött zsír egy része felszívódik, illetve elrendeződik a bőr alatt, de akkor is! Rémesen nézek ki :( a szám méretét a VV Szandika is megirigyelné, pedig én csak természetes ajkakat szerettem volna. Most viszont úgy nézek ki, hogy rám se lehet ismerni, mint egy szörnyszülött! Az arcom megdagadt, a szemeimet alig tudom kinyitni. Eredetileg kicsi, nőies arcom, fejem van, most viszont úgy nézek ki, mint akinek hatalmas feje van és hát mondom.. az ajkaim :( hatalmasak és majd szét repednek, úgy feszülnek. Egyáltalán nem úgy néz ki, mint ha 2 hét elegendő lenne, hogy minden a helyére kerüljön, leapadjon. Tapasztalatok?

#feltöltés #csalódottság #túltöltött ajkak
2016. okt. 28. 13:51
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem sima Hyaluronsavas ajakfeltöltésről van tapasztalatom. Az első 2-3 napban nekem is fel volt dagadva, aszimmetrikus volt, egyik oldalt duzzadtabb volt, mint a másikon, stb, és úgy összességében olyan 10-14 napot mondanék, mire rendesen helyrejött és teljesen elégedett voltam vele, egyébként a két hét alatt háromszor is vissza akartam menni visszacsináltatni :D

Mást nem nagyon tudsz csinálni, várj két hetet, ha a szakember azt mondta, akkor elég lesz az neki :)

2016. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm! Igen, 14 napot mondtak és én is gondolkodtam már rajta hogy vissza csináltatom. Most akkor várok-várok, de nagyon rossz, brutál hatalmas szám van! Már előre kiáll vastag kacsacsőr szerűen. Köszönöm, hogy megírtad! Kicsit nyugodtabb vagyok!
2016. okt. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!