Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem olyan nagyon, de azért...

Nem olyan nagyon, de azért utálom a melleimet és nagyobbat, kerekebbet, szebbet szeretnék. Megbánnám a plasztikát? Sokat godolok rá és azt szeretném, ha pántnélküli bluzit is hordhatnék, a folytonos szivacsok nélkül. :C

Figyelt kérdés

Adnátok tanácsot?...


19L


2010. ápr. 30. 06:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem bánnád meg a plasztikát.Erre vagy ez a megoldás vagy ha elfogadod magadat így.Más lehetőség nincs.
2010. ápr. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan nagyon utálod akkor ne feküdj kés alá

19 éves vagy szülés után jó esélyed lesz arra hogy ismét műtétre kell menned ha szép melleket akarsz.

2010. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De pl. strandon is folyton szivacsos bikinifelsőt kell hordanom és annyira szeretnék nagyobb, feszesebb cicit.....tényleg...

Aki bevállalta, nem bánta meg?

2010. ápr. 30. 07:14
 4/21 anonim ***** válasza:

Akinek oylan lett amilyet szeretett volna és szövödménymenetes gyógyult az nem bánta meg

De tudd, hogyha valami gebasz van akkor az esetleges korrekciós műtétért fizetni kell és szilikonos cicire is hat a gravitáció

Szóval jól gondold át, olvass utána mert ez egy nagyon komoly műtét, nagyon komoly döntésnek kell lennie!

2010. ápr. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ja és még valami amire számítani lehet.

A tokzsugorodás, ami 5%-ban forul elő, és bármikor akár évek múlva(10év) is bekövetkezhet.

2010. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Mégis minek nagyobb? Ennyire elhülyült a világ hogy még helyeslik is? Én a csajomat felpofoznám ha plasztikázni akarná a sajátját.
2010. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Minek? Azért mert meghülyíti a csajokat a média.

Még a csapból is az folyik hogy nem tetszik a ....? akkor gyere be ennyiért annyiért átvarázsolunk meg máég ajáédnékot is adunk

Arról persze nem bezélnek hogy ezek műtétek amik nem veszélytelenek, és gyakran nem is végleges az eredmény

2010. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is ici pici cicim van:D 70/B-s és én sem szeretem, nagyon szeretném, ha 75/B-s lehetne, nekem már az nagy lenne, de mégis én inkább próbálom elfogadni, hogy ennél nagyobb már nem lesz, mert évek múlva talán jobban járok vele, talán nem fog annyira megereszkedni meg ilyenek. Ha plasztikáztatod, akkor később talán több gondod is lehet belőle, bár aztán az is lehet, hogy nem... de azért próbáld meg elfogadni, olyan pici biztos nem lehet:D
2010. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A 70B az nem ici pici!

ÉS butaságot beszélsz

a szám a mell alatti méret a betű meg a mell méretet jelöli

ha 75B lennél akkor az azt jelentené hogy arányaidban pont ugyanolyan maradnál

a 70 Azt jelenti hogy a mell alatti körfogatod 70 centi ha 75 lennél akkor meg 75 centi lenne

2010. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!