Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Igaz hogy májli szájrusz...

Igaz hogy májli szájrusz megműtette az orrát a száját és porcelánfogai vannak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 19:16
1 2
 1/15 Evelynn ***** válasza:
86%

egek...esetleg Miley Cyrus...

egyébként nem.

Egyik sem igaz rá.


Mellplasztikája van, és valószínűleg fogfehérítés.

2010. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 maundrel ***** válasza:
76%
Tanuld meg leírni a nevét. Ezzel csak a saját intelligenciádat fitogtatod, nem azt hogy Őt nem kedveled. Mellesleg a fogait megcsináltatta, mert furán álltak neki, a többihez meg még kiskorú...
2010. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

juj.Így nem gondolkodva nem is esett le,hogy ki az a "májli szájrusz" xDDD

azért a nevét illene rendesen leírni.

Nemhiszem......esetleg jaja fogfehérítés vagy v.mi de műtétek?: oo

2010. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,17 évesen feltöltette az ajkait.
2010. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tudom, de nem is érdekel. De abban igazad van hogy májli szájrusz véletlen se érdemli meg, hogy tisztességesen leírjuk a nevét:D
2010. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
nézek hánámontánát (agylohasztónak na xdd), és régi részekben (viszonylag) sárga csálé fogai voltak, az újabbakban meg tökéletes fehér.
2010. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a fogai tényleg sokkal szebbek lettek.

amúgy első írta, hogy mellplasztikája volt, ez komoly?

2010. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, sok hülye. Nem kell okoskodni, szerintem nagyon jól tudja, hogy kell leírni.

Én is sok mindent fonetikusan írok, mert úgy mókásabb, ez az nem jelenti azt, hogy nem tudom hogyan kell leírni.

Inkább titeket minősít, hogy nem veszitek a lapot és ilyesmin fennakadtok. LOL

2010. máj. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, az uccsónak' igaza van abban, hogy ez szándékosan fonetikus, és ennek valószínűleg az az oka, hogy nem kedveli Miley Cyrus-t.Én sem csípem nagyon, bár azzal egyet értek, hogy tisztességesen kell leírni mindenki nevét.Egyébként ezekről a beavatkozásokról én is hallottam, és a műfog 100%, a többi megy 50-50, bár én nem tartom kizárt dolognak, hogy igazak lennének...
2010. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

uu köszönöm utolsó elötti(L)

mindenki beolt pedig nagyon jól tudom hogy kell irni csak nincs kedvem és igy viccesebb ..

2010. máj. 7. 19:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!