Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik a természetesebb...

Melyik a természetesebb hatású (látványra és tapintásra), a mirigy alatti vagy az izom alatti mell implantátum?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tapintásra nincs különbség főleg ha van egy kis saját mirigyállományod.

Látványra ha nagyonpici a saját cici akkor az izom alatti a természetesebb

2010. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

De azt hogy hova kerüljön az implantátum azt általában a doki dönti el.

Illetve aki a páciensre bízza a döntést az számomra nem az ideális doki

2010. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ismerősöm vékony alkatú (ahogy én is), és azt mondja, hogy ő érzi tapintásra oldalt a sajátját... ennek így kell lennie? Én nem szeretném ha tapintásra érezni lehetne...
2010. máj. 5. 13:49
 4/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy érzi.

Pici mellűeknél az implit nem fedi saját mirigyállomány.

A negy mellizom se takarja be az egész implantátumot.Alul és oldalt érezni lehet

Az implantátumos mell nagyon hasonlít az igazihoz, de ugyanolyan mint egy telt feszes igazi sose lesz

2010. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem mirigyállományban van, csepp alakú, zselés..és a párom mai napig nem vette észre, hogy nem igazi, két éve vagyunk együtt, teljesen természetes az esése, vágás nem látszik mert pont ráomlik a mellem, gyönyörű , és sosem domborodott ki sehol, és akárhogy gyömöszölöm sosem éreztem még ,hogy benne lenne valami is.Igaz a doki átvágott mert úgy beszéltük meg, hogy izom alá teszi, de mint utólag kiderült nem!! Így szoptatásnál lesznek gondjaim..de nem reménytelen.
2010. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mirigyállományban tuti hogy nincs, oda nem teszik csak alá :D

Nem lesz gondod így sem a szoptatással.Ha nem lesz tejed az nem az implantátum miatt lezs

2010. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jól értem? A párod nem tudja hogy mellnagyobbításod volt?!

A vágás az látszik, ha fekszel akkor nem "omlik" rá a melled

ÉS mit csinálsz ha esetleg újra kés alá kell feküdnöd.Nem klesz cicki akkor szólni neki hogy neked implid van?

2010. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor mirigy alá nem mindegy, hogy írom?? Nem látszik semmi sem ..a hajszálvékony vágást is csak akkor látom, ha felemelem a mellem és nagyon nézem a tükörben.A mellem két oldalán a csőnek a helye látszik ami a váladékot vezette le, két fehér pötty..ennyi, azt se vette még észre sohasem..és igen jól érted, nem tudja, mert nem tartottam fontosnak vele közölni..öt éve van meg, minden éven ellenőrzik semmi baja, miért kéne cserélni?? Ez nem fog kilyukadni!
2010. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És még valami ha profi dokit ajánlhatok az Dr. Fábián Debrecenben..na az a legjobb!!
2010. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyéltalán nem mindegy hogy írod!

Kilyukadni nem fog ha zselés az tuti, de pl a tokzsugorodás bármikor bekövetkezhet akár 10-15 év múlva is.

És mivel még ezek nagyon új anyagok azt senki se tudja hogy hogy fognak "viselkedni" 10 év után.Minden anyag öregszik azt ugye te sem vitatod?

2010. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!