Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megcsináltassam, ne csináltass...

Megcsináltassam, ne csináltassam? Bíztatást kérek lányok

Figyelt kérdés
19 vagyok. Nagyon csúnyák a melleim. Olyan lehetőségem adódott, hogy a melleimet most megplasztikáztathatom. Varrni kéne, és izom alá rakná az orvos. -Anyum orvosához mennék, csak nagyon el vagyok bizonytalanodva a fájdalom miatt? Nagyon kibírhatatlan? Nektek milyen volt? Megéri, mit tanácsoltok?

2017. jan. 22. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En 22 vagyok. Egy eve csinaltattam meg de mar megbantam.. szexi, izgi, szuperek az uj ruhak, fehernemuk.. egy darabig. Nem erzem azt, hogy onmagam lennek es lehetetlen nem eszrevenni (erintesre).

En a helyedben tobbszor is atgondolnam, ugyanis ez nem csak egy rutin szepsegapolasi kezeles. Ez annal sokkal tobb, lelkileg testileg is megvisel. Utana 3 hetig fajdalmaid lesznek, az elso heten fajdalomcsillapito nelkul meg sem maradtam. Jol gondold at! En ha ujra atgondolhatnam, szules utan csinaltatnam meg. Szep estet!

2017. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pasiként azt kérdezém, milyenek pontosan.

Azért, mert ismerek több lányt/nőt, aki a férfiszemmel gyönyörű kebleire azt mondta, hogy "nagyon csúnya".

Szóval az, hogy egy nőnek nem tetszik a saját melle még nem jelenti azt, hogy azok nem szépek.

2017. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztos olyan rossz a helyzet..? Megmutatnád privátban?
2017. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Én nem bàntam meg, kicsit rakattam be, igy nem làtszik, azota szültem 2x ès szuperek. De 1 èv biztos kell, hogy kicsit temészetesebb legyen, mert az elejèn fogàsra nagyon èrzödik benne. Nekem èszre sem vehetö, hogy van benne valami, se fogàsra, se làtvànyra.
2017. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó válaszoló, azért én biztos ki tudnám tapintani ;-)
2017. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen hirtelen véletlenül se döntsd el. És végképp ne idegenekre alapozd a döntésed.


Nekem nagyon csúnyák voltak a melleim. Tubuláris melleim voltak. Utáltam magam. Pedig aki szeretett, az velük együtt szeretett. De 13-14 éves koromtól kezdve fontolgattam.

Végül egy éve 27 évesen szántam rá magam.

Nekem is kicsi és természetes formájú. Nagyon fontos volt számomra, hogy nem akarok látványosan kerek magasan ülő melleket. Csak szép, természeteset. Formára az is lett, tapintásra keményebb, mint egy természetes mell... de egyáltalán nincs rossz tapintása.

De ez is függ márkától és fajtától is.


A fájdalom nagyon egyéni. Én 3 hét után kezdtem magam ismét embernek érezni, de valójában az első négy hónap folyamatos szenvedéssel, és nehézségekkel járt. Fél év elteltével mondhattam azt, hogy na most már tényleg minden olyan mint a műtét előtt.

Ez függ a műtéti technikától, az egyéni gyógyulási képességektől stb, sok mindentől.


Nekem is volt felvarrás, plusz implantátum, és még a szöveteket is át kellett alakítani, hogy tényleg szép legyen.


De életem legjobb döntése volt. Hiszen megkaptam azt az önbizalmat, ami sosem volt. Végre nem szégyellem a testem. Minden fájdalmával és nehézségével megérte.

De annak is örülök, hogy nem vágtam bele túl korán. Ugyanis nem a műtét a nehéz, hanem az utána következő időszak. Ami elég hosszúra tud nyúlni. És az ember türelmét veszti, nyűgös lesz mert segítségre szorul. Mert mondjuk 4 hete műtöttek de még mindig nehezedre esik összegumizni a hajad, pedig már szabad... szóval nehéz!

És erre nem nagyon lehet felkészülni.

2017. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Nagyon köszönöm a válszodat, hasznos volt számomra. Már 1 éve fontolgatom, de most adatott lehetőség rá. A fájdalomtól félek mert néhanyan úgy mesélik mintha elviselhetetlen lenne. Segítségemre itthon lesz az anyukám meg a barátom, úgyhogy szerintem belevágok. Sajnos az én melleim is csúnyák, lógnak, és anyum véleménye is az hogy inkább legyen megcsináltatva.
2017. jan. 23. 14:01
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Basszus. Ez nem egy lyukas fog, hogy " legyen megcsináltatva". Nem mutatod meg nekünk, hogy valóban csúnya-e?
2017. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha mások nem is látják, te úgyis tudni fogod, hogy mű. És hogy emiatt az egész megjelenésed fake.
2017. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem fake a megjelenésem tőle. Pont passzol az alakomhoz, 6 éve van, és teljesen a sajátomnak érzem. Pontosabban nem is érzem vagy látom, hogy van ott valami. Mások sem. Ésszel kell csinálni (jó méretet választani) és akkor szép lesz.
2017. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!