Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bimboudvar kisebbités során...

Bimboudvar kisebbités során mennyi idő alatt lett vállalhato a heg?

Figyelt kérdés
7 honapja csinaltattam,de a bal oldalt mèg elèg fura, a jobb oldalin kb nem is látszik,mondjuk bal oldali nagyobb volt! Normalis válaszokat szeretnèk!

#mell #plasztika #bimvóudvar
2017. febr. 12. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nem tudom, de ennyi idó után már nem fog változni...

2017. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyenre vetemedik, annak nem a bimbóudvarával volt probléma (a műtétig), hanem még csak a fejével...
2017. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A heg fél-másfél évig is aktív lehet. A gyógyulási képesség mindenkinél más. Általában azért egy éves korig elérik a végleges kinézetük.


Nekem a jobb oldal nagyon szép, a bal oldalon erősebben megmaradt a nyoma. De aki vállal egy ilyen műtétet annak tisztában kell lennie azzal, hogy a hegek bizony nem tűnnek el nyomtalanul, még a legjobb plasztikai sebész, a legjobb varrási technikával sem tud csodát tenni ha a saját bőröd ellened fordul.


Az én sebészem nem árult zsákbamacskát, megmutatta milyen egy igazán szép heg, és milyen egy csúnya heg. Mindennek tudatában vállaltam és én elégedett vagyok a végeredménnyel.

2017. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm a választ! Nekem is pont úgy van! Előzőeknek csak annyit ,hogy nem kéne bepofázni akinek nem tetszik a kérdés az ne irjon direkt irtam!!!! azt kérdeztem mire számithatok még nem azt hogy mi a véleményük arról hogy megcsináltattam-e.Üresfejű meg az aki elfogadja azt ami neki lelki gondokat okoz,pedig tehetne ellene,és inkább beképzeli azt ,hogy az övé k.va jól néz ki,az enyém igy legalább mér sokkal vállalhatóbb és szépen gyógyul csak egy tapasztaltabb személy véleménye érdekelt volna.Erről ennyit!!
2017. febr. 12. 20:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek ez nem szólt! Elnézést!
2017. febr. 12. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt el is felejtettem hozzátenni, hogy nekem pont a 7. hónap körül kezdett egyre szebb lenni. Akkor kezdett eltűnni a pirosság.
2017. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!