Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Gynecomastia (férfi mell)...

Gynecomastia (férfi mell) kisebbítő műtétet tervezek csinálni! Háziorvosom azt mondta, hogy el fog múlni, de 12 éves koromtól ilyen, és réges régen el kellett volna múlnia. (? )

Figyelt kérdés

Hová forduljak először?

Endokrinológiára,hormonvizsgáltra?

Vagy egyből keressek föl 1 sebészt,és vele konzultáljak?


2017. márc. 18. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a plasztikai sebészt ajánlom.
2017. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Viszont,ha jól tudom támogatja a TB. És esetleg úgy megcsináltatni TB támogatással + persze némi kakaópénz a dokinak?


Az mégsem 300-500 ezer forintomba fájna :/


Erről mi a véleményed?

2017. márc. 18. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, hogy nem sokat tudok erről a fajta plasztikai műtétről.


Érdemes lehet utána járni, hogy TB alapon megoldható-e. Viszont akkor nem te választod a sebészt, hanem a területi hova tartozás szerint kell sebészt keresni.


Nem tudom mennyire bonyolult egy ilyen műtét. El lehet-e rontani...

De közkórházi körülmények között nem biztos, hogy olyan jó ellátásban részesülsz.

Nem ugyanolyanok a feltételek.


Csak két példa a sok közül:

Egy magán plasztikai sebészeten pl lehet hogy nem sima szikét használnak, hanem ultrahangosat ami kevésbé roncsolja a szöveteket és szebb a heggyógyulás.

Más fajta varró fonalat használhatnak ami megint csak befolyásolja a gyógyulást.


Én nő vagyok, volt mellműtétem. Nyilván ez más kategória. Pedig nekem is olyan problémám volt ami tb támogatott lett volna. De én bizony magán dokihoz mentem. Az én sebészem is végzi az általad említett műtétet.

2017. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!