Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aestheticában csináltatott...

Aestheticában csináltatott már valaki ajakfeltöltést?

Figyelt kérdés
Most láttam hogy a glamourban van rá kupon, csak 44ezer lenne egy ampulla. De most hogy felmentem az oldalukra az előtte utána képek nem túl meggyőzőek. Soknál szinte semmi változás nem látszik csak annyi hogy irritált és piros körülötte. Hallottam hogy vannak olyan orvosok akik túl mélyre töltik ezért olyan mintha nem is töltetted volna fel. Ha valakinek van velük személyes tapasztalata megköszönném ha leírná:)
2017. ápr. 1. 16:32
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván attól függ, mennyi töltőanyagot töltenek bele, 1 ml kevésbé fog látszani, mint mondjuk 2ml. Megnéztem most a képeiket, szerintem elég vegyes, egyértelműen max csak volument növelnek, de nem formálják az ajkakat. A Google-ön csak 3.2 csillagot kapott, a facebook oldalukon nem is találtam visszajelzéseket. Vagy én voltam béna és nem találtam meg őket, vagy nincs lehetőség reviewt írni a facebook oldlaukra, ami szerintem nem sok jót árul el.
2017. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igen azt nagyon hiányolom hogy a magyar oldalakon soha nem írják oda mennyit töltenek bele... Csak 1 milit akarok a felsőbe mert kisebb mint az alsó, és nem szeretem a szájceruzát sem. Ahogy néztem külföldi oldalakon az elég lenne csak hát ugye nem mindegy hol csináltatom. Tényleg nem lehet értékelni a facebook oldalukon, úgyhogy nem túl meggyőző, meg eleve milyen hely lehet ahová kuponnal csalogatják az embereket...:D
2017. ápr. 1. 19:37
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
1 ml bőven elég a felső ajkakba, nyilván függ attól, mennyivel kisebb. Én is felsőt mentem töltetni, de jutott alsóba is valamennyi, nem akartam az se, hogy a felső legyen nagyobb :)
2017. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én kuponos dolgokra biztos nem mennek.

ha hiarulonnal tölti az meg kidobott penz.bnömnek 3 hónap utan mar nem latszott!

2017. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!