Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül leszedetni egy...

Mennyibe kerül leszedetni egy kiálló anyajegyet?

Figyelt kérdés
a száj és az orr között van.
2010. máj. 14. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmész bőrgyógyászhoz, megnézeted vele. Ő megkérdezi, hogy le szeretnéd-e vetetni, vagy megmondod, hogy viszket, akkor egyből javasolja is. Így ingyenes, a páromnak 3 hete vettek le egyet.
2010. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, és még valami nem lesz tőle fura a szám? :s
2010. máj. 14. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
A páromnak, körbevágták, és utána beégették a sebet, leragasztották. 3 napig nem érheti víz. Ahogy levettem a sebtapaszt, egy elég nagy fekete seb volt ott. Ez biztos fura lesz egy darabi, főleg az arcodon. (ha így érted, hogy fura lesz a szád, másképp nem hiszem)Kb 1 hétig volt olyn a seb. aztán, csak egy sima seb, szóval,érted, már seb színe lesz. Mintha lehorzsoltad volna. Viszont mélyebben van, nem csak a bőr felszínen.
2010. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de egy idő mulva teljesen eltűnik?
2010. máj. 14. 22:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen. Rendesen beforr, mint egy seb.
2010. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én a saját tapasztalataimat tudom neked megírni, 3szor vetettem le anyajegyeket. 2szer plasztikai sebésszel, ami után semmi látható heg nem maradt, 1szer pedig bőrgyógyászati beutalóval ingyenesen, hát az hatalmas vágás lett, a mai napig látszik.

az én dokim 30ezerért szedett le tizenvalahányat.

véleményem szerint mindenképp plasztikai sebészhez lenne érdemes menni, hiszen az arcod elég szembetűnő hely, nem kéne, hogy elcsesszék.

2010. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Arcodon van, szerintem ezen ne spórolj, mert lehet hogy nem lesz jó vége... a plasztikai sebész nekem is gyönyörűen leszedte heg nélkül, míg az SZTK-s sebészek után heg maradt, olyat is láttam. Ami mondjuk lábon nem gáz, de arcon...

Az enyémet 45 ezerért szedték le, de ebben benne volt a szövettan is, utókezelés, stb.

2010. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2010. máj. 16. 16:23
 9/14 A kérdező kommentje:

csak még annyi hogy nagyon félek hogy milesz ha örökké ottmarad a heg?:(

feltűnő helyen van!

2010. máj. 22. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
kevés az esély, de egy jó alapozóval, korrektorral eltüntethető:)
2010. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!