Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vannak olyan kizáró okok,...

Vannak olyan kizáró okok, amelyek miatt valakinél nem végzik el a mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egészségügyi, adottsági okokra, stb.

Továbbá még egy kérdés: ha valakinek a gerincferdülése miatt deformált a mellkasa, egyik fele jobban kiáll mint a másik, az kizáró ok lehet a műtétnél?

Köszönöm szépen!



2017. máj. 11. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég rossz a szívem, súlyos szívbetegségem van, ezért sajnos egyelőre nem ajánlották a mellplasztikát.
2017. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Sajnálom :/, és van rá esélyed hogy a későbbiekben megvalósítható?

Nekem szerencsére a szívemmel nincs gondom, remélem addigra sem derül ki semmi más.

2017. máj. 11. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Köszi, igazából nem tudom pontosan, mik a lehetőségeim, a szívem mindig is rossz volt, a helyzet mostanában fordult nagyon rosszra, elméletileg műteni kell, s ha az sikeres, utána már kibírhatja a szívem a mellplasztikával járó terhelést.
2017. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja értelek.. Ez elég komolynak hangzik, úgyhogy kitartás neked! :) Remélem mihamarabb túl leszel rajta és minden rendben lesz!
2017. máj. 11. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Gerinc ferdülése szinte minden embernek van.Ez nem kizáró ok.Deformált mellkasnál az implantátumokkal tudnak variálni a köbcenti nagyságával.Több orvossal kell konzultálni és a vélemények alapján tudsz dönteni.
2017. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. máj. 11. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akadhatnak olyan tényezők ami miatt nem vállalják a műtétet. De ezek komoly szervi problémák általában.

Nem egy gerinc ferdülés :)


Viszont minél nehezebb valaki esete annál jobb sebészt kell keresni.

Sok középkategóriás plasztikai sebész van az országban, akik sokkal kedvezőbb árfekvésben vannak, mint a legjobbak.

Na hozzájuk ne menj, ugyanis ők azok akik a hibátlan testű, hibátlan apró mellekből nagyon szép nagyobb melleket alkotnak. Viszont a problémás eseteket nem tudják szépen megoldani.


Én is nehéz eset voltam más okból kifolyólag. Évekig kerestem plasztikai sebészt, mire megtaláltam a megfelelőt.

2017. máj. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még nem ástam magam bele annyira a témába, nézegettem orvosokat, de mindegyiknél annyira megoszlanak a vélemények, hogy totál tanácstalan vagyok.

Te mi alapján választottál, és kit? Érdekelne a véleményed és a tanácsokat is szívesen olvasnám. :)

2017. máj. 13. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!