Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, akiknek meg van...

Lányok, akiknek meg van csináltatva a cicije! Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék jövőre belevágni egy mellműtétbe, jelenleg 80/B a méretem.

Igazából nem utálom a melleimet, de úgy érzem a 173 cm/62 kg alkatomhoz jobban illenének C-s cicik.

A kérdéseim: hány éves csináltattátok, mekkora szilikont tettek bele, ki csinálta és a legfontosabb: mennyire érzitek magatokat jobban szilikon cicikkel? 20/l


2017. máj. 15. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Indokolatlan a műtét. Nem fogod magad jobban érezni tőle.

20 évesen még ne operáltass.

2017. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Hordj 75C-t, probléma megoldva.
2017. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: nagyon vicces
2017. máj. 15. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vicc. Meretben elvileg ezek ugynevezett "sister cup"-ok, szoval maga a kosar megegyezo meretu. De nem ajanlatos a nem megfelelo meretu melltartot hordani.
2017. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én nem azt akarom, hogy melltartóban nézzen ki jól a mellem, hanem az hogy nélküle is...
2017. máj. 16. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván most is jól néz ki. Csak egy kosármérettel kisebb, mint amit te kitaláltál a kommersz agymosás hatására, hogy mi "néz ki jól".


A műanyag duda soha nem néz ki olyan jól, mint egy 20 éves lány természetes melle.


Ne alázd meg magad ennyire! Felvágatnád a tested altatásban és bevarratnál egy műanyag párnát a bőröd alá 20 évesen, csak azért, hogy attól ... csöcsösebb legyél?! Mi a jó fenének?

2017. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban érzem magam a műtét óta. A magabiztosság amit kaptam minden pénzt megért. Viszont én szívből gyűlöltem a melleimet, mivel tubuláris melleim voltak.


Ez egy nehéz folyamat, nehéz a gyógyulás. Nagyon sok türelemre és önuralomra van szükség. Hogy ezt valaki bírja, ahhoz nagyon kell akarni a műtétet. És szerintem te nem akarod igazán. Az hogy szerinted jobban illene hozzád egy kicsit nagyobb, az indoknak kevés. A teljes gyógyulás fél, vagy akár egy év is lehet.

Tudod a műtét nem nehéz, de utána... na az kemény. Én 3 hónap után kezdtem magam újra embernek érezni, igaz nekem felvarrásra is szükség volt, ez még nehezít a gyógyuláson.


Ne feledd minden műtét rizikóval jár. Tényleg megéri bevállalni egy kis esztétikai javítás miatt?

Én mindenkit támogatok aki erre vágyik, mert én életem legjobb döntésének tartom. De csak akkor ha tényleg erre vágyik.


27 voltam mikor megműtöttek, 255cc csepp alakú implantátumot kaptam. Dr. Pataki Gergely műtött

2017. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj még... Ez tényleg nem olyan indok.. nem sértésből..

És elég fiatal is vagy..

2017. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!