Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy orr műtét?

Mennyibe kerül egy orr műtét?

Figyelt kérdés
Nekem horgas az orrom és orrsövény ferdülésem is van. Az orrsövény ferdüléses műtétnél elvégezhetik az orrom kiegyenesítését? Mindig zavart, hogy horgas és mindig mondták, hogy ez férfias. Én nem így vagyok ezzel. 16/F

2017. júl. 26. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre nem végzik el a műtétet. Az orrsövény ingyen van. A horgas orr plasztikai sebészre tartozik, az nem ingyenes.
2017. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
200 ezertől kezdődik.
2017. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. júl. 26. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi bajod van?! Ma másodjára látom, hogy magadra panaszkodsz. A neved, de még az orrod sem jó. :P
2017. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az orrsoveny mutetet es a korrekciot egyszerre csinaljak egy altatas soran


ehhez ajanlom hogy olyan orvost valasz aki plasztikai sebesz es ful-orr gegesz is egyben

allami helyen kb. 300e forint a korrekcio

az orrsovenymutet ha az orvos is azt mondja hogy indokolt ingyenes, nem szamolnak fel pluszt


magankorhazban 500+ e forint altalaban 600e

2017. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne hülyéskedj már, mi akarsz lenni, Michael Jackson a gumiorrával? Ha ez a legnagyobb problémád, irtó nagy szerencséd van.
2017. aug. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eléggé nagy probléma, mert nem esik jól, hogy lezsidóznak ,miközben Római katolikus vagyok.
2017. aug. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!