Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Azoknak a sebeknek a hegeivel,...

Azoknak a sebeknek a hegeivel, amik nyílt sebek voltak és heg maradt belőlük, plasztika sebész tud vmit csinálni? Mert van 1 nagy heg a bokom fölött és nagyon idegesít és vmit már kezdeni szeretnék vele.

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony a heg, nem tudnak szebbet varázsolni helyette (vékony=2mm-nél vékonyabb). Ha vastag, lehet vele próbálkozni, kérdés, h megéri-e.. Nekem a hasamon van egy 1 cm széles és 10 cm hosszú heg, de nem zavar túlzottan.
2008. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lezeres kezeles
2008. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem a lábamon van, most volt műtve keresztszallag szakadás miatt->még lila is, de el fog mulni ugy hogy már csak fehér lesz, szerintem ha nincas feltünö helyen és nem tul nagy nem érdemes vele kinlodni ha meg igen akkor egy jo plasztikai sebész meg tudja oldani ugy vélem;)
2008. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!